Rapunzel nerafinuotas šalto spaudimo alyvuogių aliejus iš Kretos, 500 ml Padidinti

Rapunzel nerafinuotas šalto spaudimo alyvuogių aliejus iš Kretos, 500 ml

12,40 €

Ypač vaisiškas, saugoma geografinė nuoroda – Chania Kritis

Kretos sala, nutolusi giliai į Europos Pietus, nuo seno garsėja kaip alyvmedžių gimtinė. Saugoma geografinė nuoroda (P. G. I.) garantuoja, kad šis alyvuogių aliejus yra kildinamas iš konkretaus regiono – šiuo atveju Chania Kritis. Šiame regione jau daugelį metų auginami Koroneiki veislės alyvmedžiai. Iš karto po derliaus nuėmimo sertifikuotos ekologiškai užaugintos alyvuogės yra kruopščiai nuskinamos, nuplaunamos ir tuomet švelniai spaudžiamos, nenaudojant jokio šilumos šaltinio. Taip išsaugomos visos aliejuje esančios naudingosios medžiagos. Ypač tyras alyvuogių aliejus pagal teisės aktus nėra apodorotas cheminėmis medžiagomis ar rafinuojamas. Natūralios nuosėdos ar drumzlės neturi įtakos produkto kokybei.

Mes puoselėjame asmeninius santykius su visais mūsų ūkininkais ir aliejų spaudyklomis, kas yra labai svarbu užtikrinant aliejaus kokybę. Gurmanai alyvuogių aliejų iš Kretos vertina kaip nepamainomą ingredientą salotoms, padažams. Šis aliejus puikiai tinka Viduržemio jūros virtuvės patiekalams, jūros gėrybėms. Galite mėgautis grynu Kretos alyvuogių aliejumi, užlašinę keletą lašų ant šviežiai skrudintos baltos duonos. Tinka kepti keptuvėje ir orkaitėje, neviršijant aliejaus dūmo taško, kuris siekia ~180°C.

100 ml yra: 3700 kJ/ 900 kcal, riebalų 100 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 14 g, mononesočiųjų 76 g, polinesočiųjų 10 g, angliavandenių 0 g, iš kurių cukraus 0 g, baltymų 0 g, druskos 0 g.

Šis natūralus, švarus ir ypač tyras alyvuogių aliejus yra pirmo spaudimo, išgautas tiesiogiai iš alyvuogių tik mechaniniais presais. Aliejus pasižymi subalansuotu vaisių aromatu, jame gausu nesočiųjų riebalų rūgščių, idealiai tinka šiuolaikinei virtuvei.

Gamintojas: Rapunzel Naturkost AG, D-87764, Legau, Vokietija.

Kilmės šalis: Graikija.

Tyras Viduržemio jūros auksas – ekologiškas alyvuogių aliejus

Italai tarpusavyje juokauja: jeigu kiltų karas ar badas, svarbiausia būtų, kad užtektų duonos ir alyvuogių aliejus, tuomet jokios negandos nebus baisios. Ir toks tautos pasirinkimas visai nestebina, juk alyvmedis yra senesnis net už patį žmogų Žemėje, o alyvuogių aliejus pradėtas spausti jau prieš 8500 m. Skaityti daugiau...

Jums taip pat gali patikti