Rapunzel ekologiškas nerafinuotas saldžiųjų abrikosų kauliukų aliejus 100 ml Padidinti

Rapunzel ekologiškas nerafinuotas saldžiųjų abrikosų kauliukų aliejus 100 ml

Rapunzel nerafinuotas saldžiųjų abrikosų kauliukų aliejus spaudžiamas Vokietijoje, iš kruopščiai atrinktų, prinokusių abrikosų kauliukų. Specialus OXYGUARD metodas leidžia išsaugoti tyrą skonį ir aukščiausią aliejaus kokybę.

Smulkiau

10,40 €

Šiuo metu prekės neturime

Kruopščiai išspaustas Rapunzel aliejaus spaudykloje Vokietijoje, Allgau mieste. Aliejus šaltai išspaudžiamas ir supilstomas į butelius OXYGUARD metodu. Saldžiųjų abrikosų branduoliai šiam produktui atkeliauja iš „Rapunzel Turkija“ projekto. Aliejus spaudžiamas iš visiškai prinokusių saldžių abrikosų kauliukų. Tipiškas riešutinis skonis patiekalams suteikia subtilumo, aromatu primena migdolus ir marcipanus. Itin rekomenduojamas kepiniams ir desertams gardinti. Šis aliejus taip pat tinkamas ir odos priežiūrai – oda tampa itin švelni ir pamaitinta.

Sudedamosios dalys: šalto spaudimo abrikosų kauliukų aliejus*. * – iš ekologinių ūkių, sertifikato nr. žr. ant pakuotės.

100 g yra: energinės vertės 3700 kJ/ 900 kcal, riebalų 100 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 6,8 g, angliavandenių 0 g, iš kurių cukraus 0 g, skaidulinių medžiagų 0 g, baltymų 0 g, druskos 0 g.

Gamintojas Rapunzel Naturkost AG, D-87764, Legau, Vokietija.

Jums taip pat gali patikti