Dr. Hauschka regeneruojanti intensyvios priežiūros priemonė, 40 ml Padidinti

Dr. Hauschka odos regeneraciją skatinanti intensyviosios priežiūros priemonė, 40 ml

57,70 €

Ši priemonė sukurta reiklios ir brandžios, netekusios balanso odos poreikių tenkinimui. Ji drėkina, lygina bei atgaivina odą. Specialioje formulėje dera ypatingi gamtos lobiai: gyvybinės galios kupini turmalino bei gintaro brangakmeniai, atstatomasis auksas, drėkinamąjį poveikį turinčios baltosios lelijos ir pelkinės dedešvos, stiprinamosiomis savybėmis pasižymintys ginkmedis ir alyvmedžio lapai, bičių pienelis, natūralus sūrimas iš Bad Bentheim SPA ir sandalmedžio vanduo. 28 dienų priemonės kursas puoselėja ir skatina atstatomąsias odos savybes, aiškiai tobulina ir lygina veido spalvą, šalina sausumą, palaiko odos tonusą ir elastingumą, suteikia odai minkštumo ir švytėjimo. Vieno buteliuko pakanka 28 dienų intensyviosios priežiūros kursui. Naudokite sezoniškai, keturis kartus per metus.

Naudojimas: naudokite rytais ir vakarais, nusiprausę Dr. Hauschka valomuoju kremu, vietoje Dr.Hauschka regeneruojamojo serumo. Rytais ant viršaus dar pasitepkite Jūsų įprasto kremo, o vakarais po šios priemonės naudojimo daugiau nieko tepti nebereikia. Visam veidui, kaklui ir iškirptei turėtų pakakti apie 5 paspaudimų šia priemone.

Sudėtis: Water (Aqua), Santalum Album (Sandalwood) Wood Water, Mineral Salts, Fragrance (Parfum)*, Lilium Candidum Bulb Extract 1, Ginkgo Biloba Leaf Extract 1, Olea Europaea (Olive) Leaf Extract 1, Crataegus Monogyna Leaf/Fruit Extract 1, Althaea Officinalis Leaf Extract 1, Gold 1, Amber Powder 1, Tourmaline 1, Royal Jelly 1, Honey (Mel) 1, Alcohol, Lactose.

¹ išgauta maišant ritminiu būdu
* iš natūralių eterinių aliejų

Gamintojas: WALA Heilmittel GmbH, 7305 Bad Boll/Eckwälden, Vokietija.

Brandos galia - Dr. Hauschka regeneruojamoji odos priežiūra

"40+ amžius man yra idealus gyvenimo laikotarpis. Pasiekiau savo gyvenimo pusiaują. Žinau, ko noriu – savo kūnui ir sielai. Kuomet rytais žvelgiu į veidrodį, pastebiu, jog mano oda nebeatrodo tokia gaivi ir stangri, kaip vos prieš porą metų. Suvokiu, jog raukšlės – tai mano gyvenimo istorijas nusakantys ženklai. Visgi noriu rūpintis savimi ir padėti odai atrodyti ir jaustis sveikai. Todėl renkuosi Dr.Hauschka Regeneruojamąją priežiūrą." Skaityti daugiau...

Jums taip pat gali patikti