Dr. Hauschka intensyvios priežiūros priemonė menopauzės laikotarpiu, 40 ml Padidinti

Dr. Hauschka intensyviosios priežiūros priemonė odai menopauzės laikotarpiu, 40 mlml

57,70 €

Šiuo metu prekės neturime

Specialiai sukurta odos poreikiams tenkinti menopauzės laikotarpiu, kuomet atsiranda intensyvaus raudonumo bei pigmentacijos problemų. Sustiprina odą ir skatina jos regeneraciją. Formulėje dera gamtos lobiai: raudonasis rubinas bei sidabro turintis argentito mineralas, harmonizuojamosios tikrojo skaistminio bei juodosios gyvatžolės žolelės, natūralus sūrimas iš Bad Bentheim SPA ir rožių vanduo. 28 dienų priemonės kursas puoselėja ir skatina atstatomąsias odos savybes, padeda sumažinti paraudimą, kurį lemia kraujo priplūdimas į veidą, taip pat padeda sumažinti menopauzėsnulemtą veido ir kaklo odos pigmentaciją, atstato odos gyvybingumą, suteikia odai minkštumo, elastingumo ir švytėjimo. Vieno buteliuko pakanka 28 dienų intensyviosios priežiūros kursui. Naudokite sezoniškai, keturis kartus per metus.

Naudojimas: naudokite rytais ir vakarais, nusiprausę Dr. Hauschka valomuoju kremu, vietoje Dr. Hauschka regeneruojamojo serumo. Rytais ant viršaus dar pasitepkite Jūsų įprasto kremo, o vakarais po šios priemonės daugiau nieko tepti nebereikia. Visam veidui, kaklui ir iškirptei turėtų pakakti apie 5 paspaudimų šia priemone.

Sudėtis: Water (Aqua), Rosa Damascena Flower Water, Mineral Salts, Fragrance (Parfum)*, Citronellol*, Bellis Perennis (Daisy) Flower Extract 1, Tilia Cordata/Platyphyllos Flower Extract 1, Vitex Agnus Castus Extract 1, Cimicifuga Racemosa Root Extract 1, Ruby Powder 1, Argentite 1, Alcohol, Lactose.

¹ išgauta ritminio maišymo būdu
* iš natūralių eterinių aliejų.

Gamintojas: WALA Heilmittel GmbH, 7305 Bad Boll/Eckwälden, Vokietija.

Brandos galia - Dr. Hauschka regeneruojamoji odos priežiūra

"40+ amžius man yra idealus gyvenimo laikotarpis. Pasiekiau savo gyvenimo pusiaują. Žinau, ko noriu – savo kūnui ir sielai. Kuomet rytais žvelgiu į veidrodį, pastebiu, jog mano oda nebeatrodo tokia gaivi ir stangri, kaip vos prieš porą metų. Suvokiu, jog raukšlės – tai mano gyvenimo istorijas nusakantys ženklai. Visgi noriu rūpintis savimi ir padėti odai atrodyti ir jaustis sveikai. Todėl renkuosi Dr.Hauschka Regeneruojamąją priežiūrą." Skaityti daugiau...

Jums taip pat gali patikti