Logona Age Protection Veido tonikas, 150 ml

17,99 €

Šiuo metu prekės neturime

Šis tonikas, kurio sudėtyje yra šaltalankio uogų*, ramunėlių*, hamamelių*, alavijų* ir kofeino* skaistina bei atgaivina odą po prausimosi, puikiai paruošdamas ją tolimesnei odos priežiūrai. Natūralus kondicionuojantis kompleksas saugo odą nuo drėgmės praradimo ir atstato natūralią hidrolipidinę pusiausvyrą.

* – ekologiškai auginta (sertifikuota).

Naudojimas: naudokite ryte ir vakare po prausimosi Age Protection prausimosi putomis. Sudrėkinkite vatos diskelį ir švelniai tapšnokite švarią veido ir kaklo odą. Tuomet tepkite Jūsų įprastą Age Protection odos priežiūros priemonę.

Gamintojas: LOGONA Naturkosmetik Hans Hansel GmbH, zur Krauterwiese, 31020 Salzhemmendorf, Vokietija.

Odos jaunystei ir gyvybingumui – šaltalankiai

Po dykumas ir kalnų tarpeklius laksčiusiems Čingischano žirgams kadaise kailio grožio ir fizinės ištvermės galėjo pavydėti netgi imperatoriškųjų arklidžių gyventojai. Kaip mongolų chanui pavykdavo išsaugoti gyvūnų sveikatą atšiauriausiomis sąlygomis? Tiesa ta, kad žirgų mityba buvo nuolat papildoma šaltalankių krūmų lapija ir šakomis. Šis mums pažįstamas augalas Rytuose nuo seno vartotas kaip vaistas nuo daugelio ligų. Įdomu tai, kad buvo naudojamas visas augalas – nuo sunokusių uogų iki žievės, lapų ir šakų. Skaityti daugiau...

Jums taip pat gali patikti