INFORMACIJA APIE NAUDOJAMUS SLAPUKUS

Duomenų valdytojas Interneto svetainėje naudoja slapukus (angl. cookies) tam, kad galėtų atskirti vienus Internetinės svetainės naudotojus nuo kitų. Slapukų pagalba Duomenų valdytojas siekia užtikrinti malonesnę patirtį asmenims, naršantiems Interneto svetainėje bei tobulinti pačią Interneto svetainę. 

Slapukai yra mažos apimties tekstiniai failai, kurie saugomi Asmens naršyklėje ar įrenginyje (asmeniniame kompiuteryje, mobiliajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje). 

Pirmą kartą prisijungus www.el-bioteka.lt Jums bus pateikta lentelė, informuojanti apie slapukų naudojimą svetainėje. Lentelėje galite patvirtinti (mygtukas „Sutinku”) svetainėje naudojamų slapukų įrašymą; galite perskaityti informaciją apie naudojamus slapukus (mygtukas „Daugiau”).
Sutikdami, Jūs suteikiate teisę UAB „Sveikų bioproduktų centras“ rinkti, valdyti, tvarkyti ir saugoti Jūsų apsilankymo www.el-bioteka.lt duomenis tokia apimtimi ir tokiais tikslais, kaip numatyta "Privatumo politika" taisyklėse.
 
Nesutikimas su slapuku reiškia, kad Jūsų apsilankymas nebus įtrauktas į puslapio lankymosi statistiką ir (arba) reklaminiai pasiūlymai nebus rodomi. Nesutikimas neturi jokio poveikio Jūsų apsilankymui puslapyje.

Internetinėje svetainėje slapukus naudoja šie svetainėje įdiegti moduliai:

Jei pageidaujate, galite kontroliuoti ir (arba) ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje.
 
Daugiau informacijos apie slapukų išjungimą arba slapukų nustatymų pakeitimą naudojamoje naršyklėje rasite toliau pateikiamame sąraše:
 
Internetinėje svetainėje naudojami slapukai neleidžia nustatyti internetinio puslapio naudotojo tapatybės. Apsilankymas Internetinėje svetainėje registruojamas anonimiškai, atpažįstant asmeninį kompiuterį, mobilųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį ir IP adresą, o tokia surinkta informacija nėra teikiama trečiosioms šalims, išskyrus teisės aktų numatytus atvejus.