Sumažinta kaina!
Bellàpierre Flawless Complexion Pro Kit (spalva Medium) Padidinti

Bellàpierre Flawless Complexion Pro Kit (spalva Medium)

20,00 €

-50%

40,00 €

Šiuo metu prekės neturime

100% natūralių mineralų kosmetikos rinkinys

Rinkinyje yra: birus makiažo pagrindas 4 g, birus bronzantas 2,35 g, birūs skaistalai 4 g, makiažo bazė (maskuoklis) 8,5 g, kabuki šepetėlis.

Įprasta dekoratyvinė kosmetika yra sudaryta iš 90% užpildų ir 10% pigmentų. Užpildai, tokie kaip talkas, aliejai, konservantai, sintetiniai dažikliai ir kvapiosios medžiagos, yra pirmoji grėsmė, galinti sukelti odos sudirgimus ar alergijas. Bellapierre mineralinės pudros yra sudarytos iš visiškai natūralių medžiagų, tokių kaip mika, cinko oksidai, geležies oksidai ir titano dioksidas. Visi šie mineralai yra uolieninės kilmės. Su mineralinė kosmetika Jūsų oda laisvai kvėpuoja, jos nekemša sintetiniai užpildai ir nereikalingos priemaišos.

-           Pasižymi antiuždegiminėmis ir antioksidantinėmis savybėmis;

-           Sudėtyje nėra talko, aliejų, priedų, užpildų, sintetinių dažiklių ir konservantų;

-           Rekomenduojama dermatologų;

-           UVA ir UVB apsauga (SPF 15);

-           Visiškai padengia bet kokio tipo odą;

-           Optiškai jaunina odą, išlygindama smulkias raukšleles.

Naudojimas. Makiažo bazė (maskuoklis): norėdami lengvai padengti veido odą, iš pradžių ją padenkite makiažo pagrindu, o ant pageidaujamų vietų papildomai švariu pirštu užtepkite maskuoklio.

Makiažo pagrindas: įberkite šiek tiek makiažo pagrindo į jo dangtelį, su kabuki šepetėlio galiuku pakabinkite pagrindo ir švelniai nupurtykite perteklių. Tepkite ant odos sukamaisiais judesiais.

Skaistalai: norėdami suteikti švelnų įspūdį, skaistalus tepkite ant skruostikaulių, kaktos ir kitų pageidaujamų odos plotų.

Bronzantas: mineralinis bronzantas suteikia saulės nubučiuotos odos įspūdį bet kokio tipo atspalvio odai ir suteikia natūralaus įdegio efektą. Tepkite ant labiausiai atsikišusių veido viedų, tokių kaip skruostikauliai, nosis, kakta, smakras ar kt.

Gamintojas: The Exite Group Inc DBA Bellapierre cosmetics, JAV.

Su Bellapierre veido kontūravimo ir modeliavimo paletėmis – pasiruošusi viskam!

Šį vakarą einu į pasimatymą, o per pietus susitinku su verslo partneriais iš užsienio, tačiau visai neturėsiu laiko jiems atskirai pasiruošti... O su Bellapierre naujomis veido kontūravimo ir modeliavimo paletėmis esu visuomet pasiruošusi! Skaityti daugiau...

Jums taip pat gali patikti