Sumažinta kaina!
BellaPierre Glowing Complexion Essentials Kit Makiažo priemonių rinkinys švytinčiai odai (Spalva Fair) Padidinti

Bellàpierre Glowing Complexion Essentials Kit Makiažo priemonių rinkinys švytinčiai odai (Spalva Fair)

20,00 €

-50%

40,00 €

Šiame rinkinyje rasite viską, ko reikia norint suteikti odai ypatingo holivudinio švytėjimo. Visos priemonės yra pagamintos be smurto prieš gyvūnus ir hipoalerginės. Rinkinyje rasite: birią mineralinę pudrą „Ivory“, lyginančią Jūsų odos atspalvį; maskuoklį (makiažo bazę), tinkantį maskuoti visus odos netobulumus ir tamsius paakius; bronzantą, kuris suteiks Jūsų odai šiltumo; šviesą atspindinčią ir švytėjimo suteikiančią priemonę ir kabuki šepetėlį priemonėms padengti ir išsklaidyti.

Maskuoklis: lengvam maskavimui naudokite birią pudrą, o intensyvesniam maskavimui – pirštu užtepkite makiažo bazę.

Mineralinė pudra: kabuki šepetėliu pakabinkite nedidelį kiekį pudros ir pabelskite koteliu, kad nubyrėtų pudros perteklius. Švelniai sukamaisiais judesiais padenkite visą veido odą.

Bronzantas: mineralinis bronzantas suteikia saulės nubučiuotos odos įspūdį ir akimirksniu oda atrodo natūraliai ir švelniai įdegusi. Lengva ranka padenkite bronzantu veido kraštus, nosies nugarėlės kraštus ir skruostus.

Švytėjimo suteikiantis pudra: užtepkite šios priemonės visur, kur norėtumėte išryškinti, iškelti odą. Paprastai ja dengiamas žandikaulio viršus, oda po antakiais, duobutė virš viršutinės lūpos, nosies galiukas.

Importuotojas: Bellapierre Cosmetics Ltd. Park Roal Road, London W3 6XA, Didžioji Britanija. 

Jums taip pat gali patikti