Bellàpierre Contour & Highlight Pro Palette Profesionali veido kontūravimo paletė 24 g

35,00 €

Šiuo metu prekės neturime

Šioje paletėje yra 6 spalvos, padėsiančios Jums paryškinti gražiausius Jūsų veido bruožus ar optiškai susiaurinti, paploninti tam tikras vietas.

Kontūravimas:

1. Pradėkite nustatydamos, kokios formos yra Jūsų veidas, atsižvelgdamos į lankstinuke pateiktą paveikslėlį. Jis bus Jūsų gidas, kurias veido dalis tepti kontūravimo, kurias – šviesą atspindinčiomis priemonėmis.

2. Naudodami bet kurią iš trijų kontūravimo spalvų paletės apačioje, užtepkite ją ant tų vietų, kurias norite susiaurinti arba pabrėžti. Dažnai tamsi spalva yra tepama ant išorinių kaktos kraštų, nosies ilgio kraštų, po skruostikauliais ir per visą žandikaulio liniją.

3. Išsklaidykite kontūravimo pudrą, naudodamos minkštą pudros šepetėlį. Neturėtų likti griežtų linijų, jeigu norite atrodyti natūraliai. Būtinai išsklaidykite kontūravimo pudrą nuo žandikaulio žemyn link kaklo.

Šviesą atspindinčios pudros dengimas (highlighting):

4. Pasirinkite vieną iš trijų viršutinių pudrų toms vietoms, kurias norite pabrėžti ar iškelti. Su mažu šepetėliu švelniai perbraukite šviesia pudra nuo apatinių akių vokų iki skruostų viršaus, užpildydami odos plotą per vidurį (gan didelis plotas). Tuomet šviesią pudrą tepkite per visą nosies ilgį, skruostus, smakrą ir kaktos vidurį. Toks modeliavimas iškels Jūsų bruožus, kurie vietoje patamsėjusių ar paburkusių atrodys sveikesni, pilnesni ir šviesesni.

5. Galiausiai išsklaidykite šviesią pudrą, naudodamos minkštą pudros šepetėlį.

Pagaminta JAV. Importuotojas: Bellapierre Cosmetics Ltd. Park Roal Road, London W3 6XA, Didžioji Britanija.

Su Bellapierre veido kontūravimo ir modeliavimo paletėmis – pasiruošusi viskam!

Šį vakarą einu į pasimatymą, o per pietus susitinku su verslo partneriais iš užsienio, tačiau visai neturėsiu laiko jiems atskirai pasiruošti... O su Bellapierre naujomis veido kontūravimo ir modeliavimo paletėmis esu visuomet pasiruošusi! Skaityti daugiau...

Jums taip pat gali patikti