EDL Nature Medienos atnaujintojas, 500ml

10,75 €

Šiuo metu prekės neturime

Atnaujinantis aliejus valo ir šalina dėmes nuo kietų medinių paviršių. Apsaugo nuo žalingos išorinio poveikio. Terpentino ekstraktas ir pušų aliejus idealiai paruošia medieną vaškavimui.

Naudojimas: naudodami šią priemonę dėvėkite gumines pirštines. Sudrėkinkite skudurėlį priemone ir trinkite juo paviršių. Leiskite išdžiūti. Kad paviršius būtų pilnai apsaugotas po to padenkite jį skystu bičių vašku. Nenaudokite netikro medžio, medžio imitacijos paviršiams valyti.

Atsargumo priemonės: Laikykite sandariai užsuktą ir vaikams nepasiekiamoje vieloje. Naudodami valiklį dėvėkite gumines pirštines. Jei jaučiatės blogai skubiai kreipkitės medicininės pagalbos ir parodykite pakuotę. Dirginantis odai ir akims. Venkite kontakto su oda. Ypač saugokite akis. Pavojingas aplinkai. Nepilkite ploviklio į kanalizaciją. Panaudotos pakuotės nemeskite į šiukšlių dėžę, bet į specialią pavojingoms atliekoms skirtą surinkimo vietą. Labai toksiškas vandens organizmams. Degus. Gali sukelti odos sudirgintą. Kenksmingas. Gali sukelti plaučių pažeidimus nurijus.

Sudėtis: rapsų aliejaus esterio terpentino ekstraktas, pušų aliejus, apelsinų ekstraktas (limonenas, linalolas, geraniolis, citralis). Be dažikliu ir silikono. Ekonomiškas. Nebandyta su gyvūnais. Perdirbama pakuotė.

Gamintojas: COMPTOIR DES LYS, Prancūzija. 

Jums taip pat gali patikti