Faith in Nature antibakterinis įvairių paviršių valiklis 500 ml Padidinti

Faith in Nature antibakterinis įvairių paviršių valiklis 500 ml

4,90 €

Šiuo metu prekės neturime

Galingas, natūralus antibakterinis valiklis įvairiems paviršiams. Naikina E.coli, Salmonella, Listeria, P.aeruginosa ir kitas bakterijas. Tirpdo net ir įsisenėjusį purvą bei riebalus. Palieka paviršius saugius ir spindinčiai švarius. Pagamintas iš augalinės kilmės medžiagų.

Tinkamas naudoti: virtuvėje, ant darbinių paviršių, viryklių, šaldytuvuose, kriauklėse, šiukšlių dėžėse. Maisto gaminimo paviršiams ir pjaustymo lentelėms. Baro kėdėms ir keičiamiems kilimėliams. Visiems kietiems plaunamiems paviršiams.

Naudojimas: visuomet pirmą kartą išbandykite nepastebimoje vietoje. Purkškite tiesiai ant paviršiaus, palikite įsigerti iki 60 sekundžių papildomam antibakteriniam poveikiui, nuvalykite švaria šluoste ir leiskite nudžiūti. Po naudojimo pasukite dozatorių ties „OFF“ pozicija. Ypač užteršti paviršiai gali pareikalauti pakartotinio valymo su valikliu. Jeigu ant dugno susiformuoja natūralios nuosėdos, prieš naudodami valiklį sukratykite.

Dėmesio: laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenaudokite ant kilimų, švelniių ir minkštų medžiagų, marmuro. Saugokite nuo patekimo į akis, o patekus į akis skalaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės medicinos pagalbos. Neprarykite, o prarijus nedelsiant kreipkitės medicinos pagalbos ir parodykite šią pakuotę. Venkite patekimo ant įtrūkusios ar sudirgusios odos. Neįkvėpkite valiklio ir venkite ilgesnio kontakto su oda. Saugokite nuo naminių gyvūnėlių.

Sudedamosios dalys: be kitų medžiagų, sudėtyje yra <5% nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų*, citrinų žievelių aliejaus*, dezinfektanto*, arbatmedžių lapų aliejaus*, aitriųjų apelsinų vaisių ekstrakto*, d limoneno (natūrali eterinių aliejų sudedamoji dalis). * – augalinės kilmės.

Gamintojas Faith House, James Street, Radcliffe, Manchester, M26 1LN, Didžioji Britanija.

Faith in Nature kosmetika jau „Biotekoje“

Natūrali Faith in Nature kosmetika gimė iš tikėjimo gamtos galia, iš mažos mergaitės Rivka Rose meilės viskam, kas gyva, iš jos paprastų eksperimentų ant virtuvės palangės – gimtajame Niujorke tamsiaplaukė svajotoja sėdavo avokado kauliukus į žemę ir stebėdavo, kaip iš jų stiebėsi daigeliai. Po daugelio metų Didžiojoje Britanijoje ši sėkminga ir veržli moteris įkūrė Faith in Nature – prekinį ženklą, jau daugiau nei 40 metų naudojamą ir mylimą visame pasaulyje. Skaityti daugiau...

Jums taip pat gali patikti