John Masters Organics Plaukų kondicionierius su citrusais ir karčiavaisių citrinmedžių žiedais, 236 ml Padidinti

John Masters Organics Plaukų kondicionierius su citrusais ir karčiavaisių citrinmedžių žiedais, 236 ml

Lengvas kondicionierius, kurio nebūtina nuskalauti. Plaukų neapsunkinanti formulė kondicionuoja Jūsų plaukus su 17-ka sertifikuotų ekologiškų sudėtinių dalių. Natūralūs sojų baltymai ir agurklių aliejus atstato lipidų pusiausvyrą, o kviečių ir sojų baltymai atstato plaukų blizgesį ir stiprina plaukus. 

Smulkiau

16,50 €

Lengvas kondicionierius, kurio nebūtina nuskalauti. Plaukų neapsunkinanti formulė kondicionuoja Jūsų plaukus su 17-ka sertifikuotų ekologiškų sudėtinių dalių. Natūralūs sojų baltymai ir agurklių aliejus atstato lipidų pusiausvyrą, o kviečių ir sojų baltymai atstato plaukų blizgesį ir stiprina plaukus. Eteriniai greipfrutų, citrinų ir karčiavaisių citrinmedžių žiedų aliejai pakylėja savo gaiviu aromatu. Saugus naudoti dažytiems plaukams. Tinka visų tipų, net ir ploniems plaukams.

Greipfrutai tonizuoja galvos odą. Karčiavaisių citrinmedžių žiedai drėkina sausą galvos odą. Sojų baltymai stiprina plaukų šaknis, suteikia apimties ir blizgesio. Kviečių aminorūgštys palengvina iššukavimą. Kokosų aliejus drėkina plaukus ir suteikia blizgesio.

Naudojimas: paskirstykite kondicionierių ant šlapių švarių plaukų. Leiskite įsigerti 1-3 min. Galite nuskalauti arba palikti nenuskalautą kaip intensyviai drėkinančią priemonę. Po to galite naudoti John Masterstm Organics plaukų modeliavimo priemones.

Gamintojas: John Masterstm Organics 77 Sullivan Str. NYC 10012, JAV. 

Botaninių ekspedicijų lobiai sausiems plaukams – John Masters Organics kolekcijoje

Aistringa meilė augalams skatina botanikus keliauti po visą pasaulį, tyrinėti gėles ir vaistažoles ir papildyti jomis savo gausią kolekciją. John Masters Organics kosmetikos kūrėjas John Masters žaliavų savo produktams ieškojo būtent taip – keliaudamas po pasaulį. Skaityti daugiau...

Normalūs plaukai – auksinis John Masters Organics standartas

Kaip man prižiūrėti savo plaukus? Tai yra klausimas, kurį daugelis klientų užduoda savo kirpėjams. John Masters ne sykį yra užsiminęs, jog net Holivudo žvaigždės dažnai nežino, kokios būklės yra jų plaukai ir kaip juos tinkamai prižiūrėti. Siūlome Jums susipažinti su patyrusio ir visame pasaulyje žinomo kirpėjo patarimais apie tai, kaip nustatyti savo plaukų tipą ir parinkti geriausias priemones jų priežiūrai. Pradėkime nuo normalių plaukų. Skaityti daugiau...

Jums taip pat gali patikti