Bohlsener Muhle sorų dribsniai, 250 g Padidinti

Bohlsener Mühle Ekologiški sorų dribsniai 250 g

Ekologiški sorų dribsniai idealiai tinka greitai paruošiamiems, maistingiems pusryčiams. Juos taip pat galite naudoti daržovių troškiniuose ir bet kuriuose kituose Jūsų sugalvotuose patiekaluose. Dribsnius užtenka užpilti karštu vandeniu ar pienu, jogurtu ar bet kuriuo augaliniu pieno pakaitalu.

Smulkiau

2,90 €

Šiuo metu prekės neturime

Sudedamosios dalys: sorų dribsniai*. Gali būti pieno, sezamų sėklų, salierų, sojų, gliuteno, įvairių riešutų, žuvų pėdsakų. * – iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

100 g yra: energinės vertės 1525 kJ/ 361 kcal, riebalų 3,9 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 1 g, angliavandenių 68,8 g, iš kurių cukraus 1,5 g, skaidulinių medžiagų 3,9 g, baltymų 10,6 g, druskos 0,01 g.

Gamintojas Bohlsener Mühle GmbH & Co. KG, Mühlsenstrasse 1, 29581 Bohlsen, Vokietija.

Tikri grūdai iš Vokietijos malūno Bohlsener Mühle

Bohlsener Mühle yra vienas iš seniausių malūnų Žemutinėje Saksonijoje, o jo rašytinė istorija prasideda jau XIII amžiuje! Bohlsener Mühle augina ir apdoroja ekologiškus grūdus, o ekologinę žemdirbystę žymi net keturi eko sertifikatai: Bio-Zertifikat, Bioland-Zertifikat, Naturland-Zertifikat, FSSC-Zertifikat. Tai yra aukščiausios kokybės grūdai, 100% išauginti ir apdoroti ekologiškais būdais, iki šios dienos išlaikę tradiciją virsti duona, sausainiais ir kitais kepiniais, pagamintais iš viso grūdo kviečių miltų. Skaityti daugiau...

Jums taip pat gali patikti