Sodasan Living apelsinų kvapas patalpoms, 200ml Padidinti

Sodasan Living apelsinų kvapas patalpoms, 200ml

Apelsinais kvepiantis Sodasan Living patalpų kvapo aromatas nukelia į Viduržemio regiono kaimo laukus. Užuoskite ore tvyrantį saulėje sunokusių apelsinų kvapą. Leiskitės į egzotinę kelionę, prasidedančią Jūsų namuose.

Smulkiau

13,90 €

200 ml patalpų kvapo ir 6 medinės lazdelės iš buko

Įkvėpti gamtos naujieji SODASAN SENSES patalpų kvapai siūlo klasikinius aromatus dailiuose elegantiško stiklo buteliukuose. Natūralūs aromatai turi įtakos patalpos orui ir sužadina prisiminimus bei pakylėja jausmus.

Natūralūs SODASAN SENSES aromatai niekada neįkyri, tačiau visuomet yra jaukūs ir švelniai pasklinda po visą patalpą.

Stimuliuojantis, vaisiškas apelsinų patalpų kvapo aromatas akimirksniu patalpai suteikia pozityvią ir natūraliai gaivią atsmosferą. Įkvepiantis ir stimuliuojantis aromatas pavargusiems ir įsitempusiems kūnams.

Naudojimas: iš pradžių atsukite medinį kamštelį ir atkimškite buteliuką. Tuomet užsukite kamštelį ir merkite lazdeles į buteliuką. Kai tik lazdelės išmirks kvapioje esencijoje, po patalpą pradės sklisti malonus aromatas.

Pastaba: kuo daugiau lazdelių įmerksite, tuo intensyvesnį aromatą išgausite. Rekomenduojama lazdeles periodiškai apversti, kad pailgintumėte kvapo intensyvumo trukmę. Medinės lazdelės pagamintos tik iš FSC sertifikuotų buko medžių.

Gamintojas: SODASAN Wasch- und Reinigunsmittel GmbH, Rudolf Diesel Str. 19, D-26670 Uplengen-Jübberde, Vokietija.

Jums taip pat gali patikti