Phytoceutic Onagre Bourrache Maisto papildas su šalto spaudimo nakvišų ir agurklių aliejais, 180 kapsulių (2-iem mėnesiams) Padidinti

Phytoceutic Onagre Bourrache Maisto papildas su šalto spaudimo nakvišų ir agurklių aliejais, 180 kapsulių (2-iem mėnesiams)

27,40 €

79,7% sudėtinių maisto papildo dalių yra iš ekologinių ūkių. Maisto papildas yra pagamintas iš ekologiniuose ūkiuose užaugintų augalų aliejų, pasižyminčių gama linoleno rūgšties (GLR) gausa: Šiaurės Amerikoje augančių ir geltonais žiedlapiais žydinčių nakvišų bei mėlynais žiedlapiais išsiskiriančių, ilgą laiką Europoje kultivuojamų, agurklių.

Sudedamosios dalys: šalto spaudimo nakvišų aliejus*, šalto spaudimo agurklių aliejus*, D-alfa tokoferolis (vitaminas E), žuvų želatina (kapsulė), drėgmę išlaikanti medžiaga: glicerolis.

* – iš ekologinių ūkių (kontroliuojančios institucijos kodas – FR-Bio-10).

3-ose kapsulėse:

RMV**, %

Nakvišų aliejus

750 mg

 

Agurklių aliejus

750 mg

 

Iš kurių : gama linoleno rūgšties (GLR)

176,2 mg

 

Iš kurių D-alfa tokoferolio (Vitamino E)

10 mg

83 %

** - referencinė maistinė vertė

Vartojimas: po 3 kapsules per dieną valgio metu, užgeriant stikline vandens.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Laikymo sąlygos:Laikyti originalioje pakuotėje, sausoje, vėsioje ir nuo tiesioginių saulės spindulių apsaugotoje vietoje, ne aukštesnėje nei 25 ºC temperatūroje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Grynasis kiekis 113 g ( 1 kapsulė po 627,7 mg)

Gamintojas: INSTITUT PHYTOCEUTIC, Pôle d’Excellence Jean-Louis, 39 via Nova - 83600 FREJUS CEDEX, Prancūzija.

Jums taip pat gali patikti