GSE Vertrieb Spirulina Maisto papildas – mikrodumbliai spirulina. 240 tablečių po 500 mg

Spirulinos dumbliuose yra įvairių vitaminų ir mineralų, tokių kaip geležis, vitaminas B12. Geležis padeda palaikyti normalų raudonųjų kraujo kūnelių ir hemoglobino susidarymą, normalią imuninės sistemos veiklą. Joje taip pat yra aukštos kokybės augalinių baltymų ir gerai subalansuotas aminorūgščių kiekis.

Smulkiau

20,30 €

Tinka veganams. Geležis padeda palaikyti normalų raudonųjų kraujo kūnelių ir hemoglobino susidarymą, normalią imuninės sistemos veiklą. Geležis ir vitaminas B12 padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.

Sudedamosios dalys: 100% mikrodumbliai spirulina iš ekologinių ūkių (sertifikuota Naturland, Vokietija, sertifikato Nr. DE-Öko-005).

Vartojimas: po 4 tabletes 3 kartus per dieną prieš valgį arba valgant ir užsigeriant pakankamu skysčio kiekiu.

Rekomenduojamoje dienos dozėje (12 tablečių) yra: geležies (iš mikrodumblių spirulina) 4 mg (28% RMV* ), vitamino B12 (iš mikrodumblių spirulina) 5 µg (200% RMV*); energinės vertės 90 kJ/ 21 kcal, riebalų 0,3 g, angliavandenių 1,2 g, baltymų 3,4 g. * – referencinės maistinės vertės.

Neviršykite nurodytos paros normos. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Grynasis kiekis - 120 g.

Gamintojas: GSE Vertrieb GmbH, DE-6619 Saarbrücken, Vokietija. 

Jums taip pat gali patikti