Coslys intymios higienos prausiklis jautriai odai 250 ml Padidinti

Coslys intymios higienos prausiklis jautriai odai 250 ml

10,50 €

Tai yra putojantis gelinis prausiklis moterims, reguliariai patiriančioms sudirgimus ar diskomfortą intymioje gleivinėje. Be kvapiųjų medžiagų, ypač švelnios formulės, testuotas ginekologiškai. Prausiklio sudėtyje yra magnio ir ekologiškų medetkų, mažinančių diskomforto pojūtį ir raminančių sudirgimus. Jausdamos diskomforto intymioje gleivinėje, turime subalansuoti ją ir apriboti bakterijų augimą, kad būtų sugrąžintas odos komfortas. Intymios higienos prausiklio pH yra 8. Praturtintas magniu, mineraline medžiaga, svarbia ląstelių apykaitai ir dalyvaujančia epidermio pusiausvyroje. Taigi prausiklis turi dvejopą teigiamą poveikį: riboja grybelio, sukeliančio grybelines infekcijas, dauginimąsi, ir mažina diskomforto pojūtį bei ramina sudirgimą. Testavimas parodė, kad 95% jį bandžiusių moterų liko patenkintos, o 100% moterų pritarė, kad prausiklis gerai putojo ir lengvai nusiplovė. Be to, 95% bandžiusiųjų sakė, jog sumažėjo diskomforto pojūtis, o 100% teigė, jog priemonė ramina odą intymioje zonoje.

Naudojimas: tik išoriniam naudojimui. Išspauskite lašelį gelio ir užtepkite lokaliai. Nuplaukite šiltu vandeniu. Venkite naudoti rankšluostį. Idealiai tinka menstruacinių taurelių plovimui. Priemonę naudokie 2 kartus per dieną 21 dieną, per diskomforto periodus. Gleivinei nurimus toliau naudokite Coslys intymios higienos prausiklį su rožių vandeniu. 98% sudėtinių dalių yra natūralios kilmės. 10,5% sudėtinių dalių yra iš sertifikuotų ekologinių ūkių.

Gamintojas: Comptoir des Lys, 49360 Somloire, Prancūzija. 

Intymi Coslys naujiena moterims

Mes, moterys, visuomet siekiame sukurti saugų ir švelnų ryšį, o jį sukūrusios, palaikome ir tausojame. „Biotekos" klientės prisipažįsta, kad Coslys intymios higienos prausiklis jau daug metų išlieka vieninteliu ir nepakartojamu. Jis supranta subtilius moterų poreikius ir juos išpildo. Intymi higiena kartais kelia tikrus iššūkius – tam tikrais gyvenimo laikotarpiais jautrioms kūno vietoms reikalinga ypatingai švelni ir netgi gydomoji priežiūra. Skaityti daugiau...

Jums taip pat gali patikti