Sodasan universali bekvapė valymo priemonė 1 l Padidinti

Sodasan universali bekvapė valymo priemonė 1 l

5,21 €

Švelni valymo priemonė visiems valomiems paviršiams. Sertifikuota ECOCERT, testuota hipoalerginė priemonė, nedirgina odos, tinka veganams.

Naudojimas: 2 valgomuosius šaukštus priemonės skieskite su 5 l vandens. Labai nešvariems paviršiams valyti galite naudoti neskiestą priemonę, po to paviršių nuplaukite ar nuvalykite šlapia šluoste.

Sudėtis: >30% vandens, 5-15% nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų iš cukraus, 5% anijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, citratas, glicerinas, alkoholis, natrio bikarbonatas, eteriniai aliejai.

Aktyviosios paviršiaus medžiagos yra natūralios kilmės. Sertifikuota ECOCERT Greenlife F.32600 ir Certisys. Daugiau informacijos rasite: www.sodasan.com

Saugumo instrukcijos: laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Patekus į akis nedelsiant skalaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreipkitės į gydytoją ir parodykite šią pakuotę ar etiketę.

Gamintojas: SODASAN Wasch- und Reinigunsmittel GmbH, Rudolf Diesel Str. 19, D-26670 Uplengen-Jübberde, Vokietija. Info@sodasan.com, tel. nr.: 0800-7632726.

Jums taip pat gali patikti