Sodasan valomasis pienelis 500 ml Padidinti

Sodasan valomasis pienelis 500 ml

Itin švelnus plovimas, be įbrėžimų! Sodasan valomasis pienelis sudėtyje turi itin smulkių marmuro miltelių, kurie valo nebraižydami. Produktą galima naudoti keramikiniams, chromo, nerūdijančio plieno, emalio paviršiams. Pienelis netinka dirbtinių medžiagų paviršiams. Sertifikuota ECOCERT.

Smulkiau

3,40 €

Švelniai, tačiau efektyviai valo nešvarumus ir nebraižo. Skirtas valyti kietus paviršius, tokius kaip keraminės ir indukcinės viryklės, emalis, keramika, nerūdijantis plienas, santechnika. Sudėtyje esantys marmuro milteliai yra itin smulkūs, todėl gerai valo nebraižydami. Paviršinio aktyvumo medžiagos iš cukraus gerai tirpdo riebalus. Sertifikuota ECOCERT, be enzimų, be GMO, tinka veganams, be dažiklių ir konservantų.

Naudojimas: užpilkite pienelio tiesiai ant valytino paviršiaus, po to nuskalaukite. Valydami nenaudokite šveičiamųjų šluosčių. Nevalykite pieneliu minkštų plastikinių ir kitokių sintetinių paviršių.

Sudedamosios dalys: >30% vandens, marmuro milteliai, <5% alkoholio (etanolio), nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos iš cukraus, natrio karbonatas, ksantano guma, eteriniai aliejai, kurių sudėtyje yra limoneno ir citralio.

Aktyviosios paviršiaus medžiagos yra natūralios kilmės. Sertifikuota ECOCERT Greenlife F.32600 ir Certisys. Daugiau informacijos rasite: www.sodasan.com

Saugumo instrukcijos: laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Patekus į akis ar kvėpavimo takus nedelsiant skalaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreipkitės į gydytoją ir parodykite šią pakuotę ar etiketę.

Gamintojas: SODASAN Wasch- und Reinigunsmittel GmbH, Rudolf Diesel Str. 19, D-26670 Uplengen-Jübberde, Vokietija. Info@sodasan.com, tel. nr.: 0800-7632726.

Jums taip pat gali patikti