Sodasan vonios ir dušo kabinų valiklis 500 ml Padidinti

Sodasan vonios ir dušo kabinų valiklis 500 ml

Sodasan vonios ir dušo kabinų valiklis, skirtas pašalinti kalkių ir muilo likučius vonios kambaryje. Sudėtyje tik augalinės, natūralios ir itin efektyvios sudedamosios dalys. Tinka visiems vonios kambario paviršiams. Sertifikuota ECOCERT.

Smulkiau

4,50 €

Šiuo metu prekės neturime

Skirtas valyti plyteles, visų tipų vonias, dušo kabinas ir čiaupus. Eteriniai aliejai palieka natūralų gaivų kvapą. Pašalina nešvarumus, ypač gerai valo kalkių nuosėdas ir muilo apnašas. Sertifikuota ECOCERT, su natūraliu actu, be enzimų, be GMO.

Naudojimas: geriausiems rezultatams pasiekti užpurkškite ant paviršiaus ir leiskite įsigerti apie 1 minutę. Nuvalykite drėgna šluoste ir nuskalaukite vandeniu. Įsisenėjusias dėmes dar kartą apipurkškite ir palikite įsigerti keletą minučių prieš nuvalant.

Sudedamosios dalys: >30% vandens, 5-15% nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų iš cukraus, alkoholis (etanolis), <5% natūralaus acto, citrinų rūgštis, eteriniai aliejai, kurių sudėtyje yra citralio, limoneno, geraniolio, citronelolio, linalolio.

Aktyviosios paviršiaus medžiagos yra natūralios kilmės. Sertifikuota ECOCERT Greenlife F.32600 ir Certisys. Daugiau informacijos rasite: www.sodasan.com

Saugumo instrukcijos: dėmesio! Dirgina akis. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Venkite patekimo ant odos ir į akis. Patekus į akis nedelsiant skalaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreipkitės į gydytoją ir parodykite šią pakuotę ar etiketę.

Gamintojas: SODASAN Wasch- und Reinigunsmittel GmbH, Rudolf Diesel Str. 19, D-26670 Uplengen-Jübberde, Vokietija. Info@sodasan.com, tel. nr.: 0800-7632726.

Jums taip pat gali patikti