Sodasan universali valymo priemonė su actu 1 l Padidinti

Sodasan universali valymo priemonė su actu 1 l

4,20 €

Šiuo metu prekės neturime

Pašalina nemalonius kvapus iš šaldymo ir vėsinimo įrenginių, taigi ypač tinka virtuvės ir vonios priežiūrai. Rūgštis patikimai pašalina kalkių nuosėdas ir vandens žymes nuo apdailos detalių ir plytelių. Sertifikuota ECOCERT, testuota dermatologų, nedirgina odos, su natūraliu actu. Dezodoruoja, be dažiklių ir konservantų.

Naudojimas: 50 ml priemonės skieskite su 5 l vandens. Labai nešvariems paviršiams valyti galite naudoti neskiestą priemonę, po to paviršių nuplaukite ar nuvalykite šlapia šluoste. Nenaudokite tokiems paviršiams kaip marmuras! Tokio tipo paviršiams rinkitės Sodasan universalų valiklį su apelsinų aliejumi.

Sudėtis: >30% vandens, 15-30% acto, 5% paviršinio aktyvumo medžiagos iš cukraus, citratas.

Aktyviosios paviršiaus medžiagos yra natūralios kilmės. Sertifikuota ECOCERT Greenlife F.32600 ir Certisys. Daugiau informacijos rasite: www.sodasan.com

Saugumo instrukcijos: dėmesio! Dirgina akis. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Venkite patekimo į akis ir ant odos. Patekus į akis nedelsiant skalaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreipkitės į gydytoją ir parodykite šią pakuotę ar etiketę.

Gamintojas: SODASAN Wasch- und Reinigunsmittel GmbH, Rudolf Diesel Str. 19, D-26670 Uplengen-Jübberde, Vokietija. Info@sodasan.com, tel. nr.: 0800-7632726.

Jums taip pat gali patikti