Bohlsener Mühle Traffix speltų sausainukai su kakava, 150 g Padidinti

Bohlsener Mühle Ekologiški speltų sausainiai su kakava Traffix 150 g

2,70 €

Šiuo metu prekės neturime

Sudedamosios dalys: viso grūdo speltų miltai* 56%, medus*, 17%, nehidrinti alyvpalmių riebalai*, ryžių sirupas*, viso grūdo avižų miltai*, kakavos milteliai* 2%, tešlos kildinimo medžiaga – natrio hidrogenkarbonatas, jūros druska, burboninė vanilė*. Gali būti kiaušinių, pieno, sezamų sėklų, salierų, sojų, įvairių riešutų pėdsakų. * – iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

100 g yra: energinės vertės 1944 kJ/ 464 kcal, riebalų 18,5 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 8,0 g, angliavandenių 63,0 g, iš kurių cukraus 22,3 g, skaidulinių medžiagų 5,9 g, baltymų 8,3 g, druskos 0,28 g.

Gamintojas Bohlsener Mühle GmbH & Co. KG, Mühlsenstrasse 1, 29581 Bohlsen, Vokietija. 

Tikri grūdai iš Vokietijos malūno Bohlsener Mühle

Bohlsener Mühle yra vienas iš seniausių malūnų Žemutinėje Saksonijoje, o jo rašytinė istorija prasideda jau XIII amžiuje! Bohlsener Mühle augina ir apdoroja ekologiškus grūdus, o ekologinę žemdirbystę žymi net keturi eko sertifikatai: Bio-Zertifikat, Bioland-Zertifikat, Naturland-Zertifikat, FSSC-Zertifikat. Tai yra aukščiausios kokybės grūdai, 100% išauginti ir apdoroti ekologiškais būdais, iki šios dienos išlaikę tradiciją virsti duona, sausainiais ir kitais kepiniais, pagamintais iš viso grūdo kviečių miltų. Skaityti daugiau...

Jums taip pat gali patikti