Nauja
John Masterstm Organics Rosemary & Peppermint Šampūnas ploniems plaukams su rozmarinais ir pipirmėtėmis 236 ml Padidinti

John Masters Organics Rosemary & Peppermint Šampūnas ploniems plaukams su rozmarinais ir pipirmėtėmis 236 ml

19,00 €

Prieš naudojimą supurtykite. Šampūnas specialiai sukurtas plonų plaukų priežiūrai. Švelniai plauna, neapsunkindamas ir nenusvarindamas plaukų, optimaliai veikia galvos odos būklę ir stiprina plonus, sillpnus plaukus, suteikdamas jiems sveikai atrodančios apimties.

Rozmarinų ekstraktas stimuliuoja ir detoksikuoja galvos odą. Pipirmėčių aliejus valo apnašas nuo galvos odos ir plaukų bei vėsina. Asiūklių ekstraktas pasižymi antioksidaciniu poveikiu, kovoja su galvos odos uždegimais ir stiprina plaukus, suteikdamas jiems apimties ir blizgesio.

Naudojimas: prieš naudojimą supurtykite. Tinkamiausias normaliems ir ploniems plaukams. Sušlapinkite plaukus ir gerai įmasažuokite šampūną, kol gausiai suputos. Išskalaukite. Po to naudokite Rozmarinų ir pipirmėčių kondicionierių.

Gamintojas: John Masterstm Organics 77 Sullivan Str. NYC 10012, JAV. 

Daugiau apimties ploniems plaukams: John Masters Organics šampūnas su rozmarinais ir pipirmėtėmis

Šampūnas, patiksiantis daugeliui – naujasis John Masters Organics šeimos narys specialiai sukurtas ploniems plaukams plauti. Šampūnas su rozmarinais ir pipirmėtėmis pravers kasdienėje plonų, silpnų plaukų priežiūroje. Skaityti daugiau...

Jums taip pat gali patikti