Bohlsener Mühle Ekologiški viso grūdo avižų sausainiai KaribiX 150 g Padidinti

Bohlsener Mühle Ekologiški viso grūdo avižų sausainiai KaribiX 150 g

2,50 €

Be pridėtinio cukraus.

Sudedamosios dalys: viso grūdo avižų miltai* 69%, vaisiai* 20% (bananų dribsniai*, obuolių miltai*, datulių miltai*), nehidrintas alyvpalmių aliejus*, obuolių sulčių koncentratas* 4%, tešlos kildymo medžiaga: natrio hidro-karbonatas, jūros druska.

Gali būti kiaušinių, pieno, sezamų sėklų, salierų, sojų, įvairių riešutų pėdsakų. * – iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

100 g yra: energinės vertės 1947 kJ/ 471 kcal, riebalų 20,4 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 8,3 g, angliavandenių 60,0 g, iš kurių cukraus 15,4 g, skaidulinių medžiagų 4,9 g, baltymų 9,4 g, druskos 0,32 g.

Gamintojas Bohlsener Mühle GmbH & Co. KG, Mühlsenstrasse 1, 29581 Bohlsen, Vokietija.

Tikri grūdai iš Vokietijos malūno Bohlsener Mühle

Bohlsener Mühle yra vienas iš seniausių malūnų Žemutinėje Saksonijoje, o jo rašytinė istorija prasideda jau XIII amžiuje! Bohlsener Mühle augina ir apdoroja ekologiškus grūdus, o ekologinę žemdirbystę žymi net keturi eko sertifikatai: Bio-Zertifikat, Bioland-Zertifikat, Naturland-Zertifikat, FSSC-Zertifikat. Tai yra aukščiausios kokybės grūdai, 100% išauginti ir apdoroti ekologiškais būdais, iki šios dienos išlaikę tradiciją virsti duona, sausainiais ir kitais kepiniais, pagamintais iš viso grūdo kviečių miltų. Skaityti daugiau...

Jums taip pat gali patikti