ATTITUDE Eco-Friendly Hipoalerginis vaikiškų skalbinių minkštiklis „Sweet lullaby“ 1 l Padidinti

Attitude Eco-Friendly Hipoalerginis vaikiškų skalbinių minkštiklis „Sweet lullaby“ 1 l

Attitude "Sweet Lullaby" skalbinių minkštiklis yra natūralaus ir švelnaus vaisių ir gėlių kvapo, kuris patiks net patiems mažiausiems.Produktas yrya hipoalerginis, tik su natūraliomis kvapiosiomis medžiagomis. Puikus pasirinkimas naudoti mažyliams. Tinka naudoti net ir vėsiame vandenyje.

Smulkiau

7,40 €

Skalauti skalbinius tiek skalbyklėmis, tiek rankomis. Minkština ir suteikia skalbiniams malonaus aromato, lengviau juos lyginti, skalbiniai mažiau elektrinasi. Sertifikuota EcoLogo®. Tinka veganams. Užtenka 40 skalbimų ir skalavimų. Galima naudoti ir šaltame vandenyje.

Naudojimas: žiūrėkite į dozavimo lentelėje nurodytas instrukcijas. Pilkite į tam skirtą skyrelį skalbimo mašinoje arba pilkite į vonelę paskutiniam skalavimui. Nepilkite tiesiai ant audinių, kad išvengtumėte dėmių susidarymo. Visuomet laikykitės nurodymų, esančių audinio priežiūros instrukcijoje.

Dozavimas (dangtelis= 45 ml). Skalbiant skalbykle 4-5 kg 25 ml. Skalbiant skalbykle 6 kg ir daugiau 45 ml

Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę.

Sudedamosios dalys: >30%vanduo, 5-15%augalinės kilmės katijoninės paviršinio aktyvumo medžiagos iš Bis(acyloxyethyl) hydroxyetyl methyammonium metosulphate esterquat, <5% metilbenzilacetatas (saldžių vaisių kvapioji medžiaga), <5% metildihidrojazmonatas (jazminų kvapioji medžiaga), <5% juodųjų serbentų sėklyčių aliejus.

Gamintojas: BIO SPECTRA, Monrealis, Kanada, H2H 1W8. 

Attitude. Man patinka toks požiūris!

Ateikite į Bioteka ir rinkitės Attitude! Ir žinote ką? Nuo šiol namų valymas, indų plovimas ir skalbimas visiškai neprisidės prie šiltnamio efekto sukūrimo. Sumažinsite aplinkos taršą, kadangi vanduo, virsdamas nuotekomis, taps švaresnis. Skaityti daugiau...

Jums taip pat gali patikti