ATTITUDE Eco-Friendly Hipoalerginis vaikų drabužėlių skalbiklis su kriaušių aromatu 1,05 l Padidinti

Attitude Eco-Friendly Hipoalerginis vaikų drabužėlių skalbiklis su kriaušių aromatu 1,05 l

Attitude kriaušių aromato skalbiklis kvepia sultingomis kriaušėmis. Priemonė yra hipoalerginė ir tik su natūraliomis kvapiosiomis medžiagomis, tad tiks net patiems mažiausiems. Drabužiai taps juntamai švelnesni ir minkštesni.

Smulkiau

14,20 €

Skalbti vaikų drabužėlius skalbyklėmis arba rankomis. Be fosfatų, baliklių, fermentų, kvapiklių. Sudėtyje yra iš augalinių žaliavų gautų paviršinio aktyvumo medžiagų. Biologiškai skaidus. Sertifikuota EcoLogo®. Tinka veganams. Užtenka 35 skalbimams. Galima skalbti ir šaltame vandenyje.

Naudojimas: žiūrėkite į dozavimo lentelėje nurodytas instrukcijas. Norėdami pašalinti įsisenėjusias dėmes, nedidelį kiekį skalbiklio užpilkite tiesiai ant dėmės ir patrinkite arba leiskite pamirkti prieš skalbimą. Visuomet laikykitės nurodymų, esančių audinio priežiūros instrukcijoje.

Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę.

Sudedamosios dalys: >30%vanduo, 5-15%augalinės kilmės anijoninės paviršinio aktyvumo medžiagos iš natrio kokosulfato, 5-15%augalinės kilmės nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos (laurilo gliukozidas), <5% natrio citratas, <5% natrio gliukonatas, <5% gama-undekalaktonas (saldžių vaisių kvapioji medžiaga), <5% etilo acetatas (kriaušių kvapiojo medžiaga).

Gamintojas: BIO SPECTRA, Monrealis, Kanada, H2H 1W8. 

Attitude. Man patinka toks požiūris!

Ateikite į Bioteka ir rinkitės Attitude! Ir žinote ką? Nuo šiol namų valymas, indų plovimas ir skalbimas visiškai neprisidės prie šiltnamio efekto sukūrimo. Sumažinsite aplinkos taršą, kadangi vanduo, virsdamas nuotekomis, taps švaresnis. Skaityti daugiau...

Jums taip pat gali patikti