EDL Nature minkštiklis su vyšnių žiedų ir jazminų aromatu 3l Padidinti

EDL Nature minkštiklis su vyšnių žiedų ir jazminų aromatu 3l

Skalbinių minkštiklis su vyšnių žiedų ir jazminų aromatu nukels į pavasario prisiminimą su žydinčiais vyšnių sodais. Natūrali minkštiklio sudėtis skalbimą ir sąlytį su oda paverčia saugiu. Apsaugos audinius nuo elektrinimosi, audiniai taps minkštesni.

Smulkiau

15,90 €

Suteikia lankstumo, švelnumo ir malonaus aromato Jūsų skalbiniams. Apsaugo audinius nuo elektrinimosi. Užtenka 120 skalbimų.

Naudojimas: 1 kamštelis = 30 ml. Į skalbimo mašiną pilkite 25 ml. Į džiovyklę – 15 ml ant drėgnų audinių. Nepalieka dėmių. Tausodami aplinką skalbkite pilną skalbyklę skalbinių, rinkitės skalbimą žemoje temperatūroje ir sekite dozavimo instrukciją.

Dėmesio: laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Prireikus medikų pagalbos, po ranka turėkite šią pakuotę.

Sudedamosios dalys: 5-15% katijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (iš alyvpalmių), <5%: 100% natūralios kilmės vyšnių žiedų ir jazminų kvapiųjų medžiagų. Taip pat sudėtyje yra vandens, tirpiklių, ekologiško glicerininio vyšnių žiedų ekstrakto*.

99% sudedamųjų dalių yra natūralios kilmės. *0,04% sudedamųjų dalių yra iš sertifikuotų ekologinių ūkių. Perdirbama pakuotė. Nebandyta su gyvūnais. Biologiškai suyrantis. Sertifikuotas ECOCERT Greenlife.

Gamintojas: COMPTOIR DES LYS, Prancūzija.

Jums taip pat gali patikti