Sodasan Skalbinių minkštiklis su persikų aromatu 750 ml Padidinti

Sodasan Skalbinių minkštiklis su persikų aromatu 750 ml

Sodasan skalbinių minkštiklis padės pašalinti skalbiklio likučius iš audinių, suminkštins ir suteiks gaivų persikų aromatą. Sodasan skalbinių minkštiklis yra pagamintas tik iš natūralių, augalinių ingredientų, tačiau yra toks pats efektyvus kaip ir įprastas minkštiklis. Sertifikuota ECOCERT.

Smulkiau

3,95 €

Neleidžia kauptis skalbimo priemonių likučiams ant audinių, minkština drabužius ir prisotina juos gaivaus aromato. Sodasan skalbinių minkštiklis duoda tuos pačius rezultatus kaip ir įprastiniai minkštikliai, tačiau Sodasan minkštiklis pagamintas tik iš augalinių medžiagų. Sertifikuota ECOCERT, testuota hipoalerginė priemonė, be enzimų, be GMO.

Naudojimas: vienam skalbimui naudokite 1 kamštelį (40 ml) minkštiklio.

Sudedamosios dalys: >30% vandens, 15-30% citrinų rūgšties, <5% ksantano gumos, eteriniai aliejai, augalinis betainas, citratas, ekologiškai augintų alavijų sultys.

Paviršinio aktyvumo medžiagos natūralios kilmės. Sertifikuota ECOCERT Greenlife F.32600 ir Certisys. Daugiau informacijos rasite: www.sodasan.com

Saugumo instrukcijos: dėmesio! Dirgina akis, kvėpavimo takus ir odą. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Patekus į akis nedelsiant skalaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreipkitės į gydytoją ir parodykite šią pakuotę ar etiketę.

Gamintojas: SODASAN Wasch- und Reinigunsmittel GmbH, Rudolf Diesel Str. 19, D-26670 Uplengen-Jübberde, Vokietija. Info@sodasan.com, tel. nr.: 0800-7632726.

Jums taip pat gali patikti