Holle ekologiška ryžių košė kūdikiams nuo 4 mėn. 250 g Padidinti

Holle ekologiška ryžių košė kūdikiams nuo 4 mėn. 250 g

Holle pilno grūdo ryžių košė kūdikiams paruošta naudojant sveikus grūdus, įskaitant gemalus ir luobeles. Tai leidžia išlaikyti visą maistinę grūdų vertę - baltymus, riebalus, mineralus, vitaminus ir aukštos kokybės skaidulas. Specialistai rekomenduoja, kad kūdikis mamos pienu būtų maitinamas iki 6 mėn. amžiaus, jei nuspręsite primaitinti anksčiau - ši košė tinka kūdikiams nuo 4 mėn. amžiaus.

Smulkiau

4,49 €

Šiuo metu prekės neturime

Visadaliai grūdai, naudojami Holle košių gamyboje, yra lengvai virškinamos formos, todėl itin tinkami kūdikiams. Visas gėris, slypintis grūduose, tampa lengvai pasisavinamas augančio kūdikėlio organizmo, kai košė apdorojama karščiu ir skysčiu. Viso grūdo košės leidžia išlaikyti maksimalią maistinę vertę.

Sudedamosios dalys: viso grūdo ryžių miltai* 100%, vitaminas B1 (pagal ES reikalavimus). * –iš ekologinių ūkių (sertifikuoto nr. žr. ant pakuotės). Be gliuteno.

Paruošimas: galite paruošti labai įvairiai: kaip pienišką košę, virti su vandeniu ar maišyti su pieno mišinuku. Mes rekomenduojame paruošti pieno mišinuką ir sumaišyti jį su viso grūdo koše.

Svarbūs patarimai: ruošdami košę laikykitės paruošimo instrukcijos – tai užtikrins tinkamą maistinę vertę Jūsų kūdikiui. Netinkamas paruošimas gali sukelti sveikatos problemų. Visuomet ruoškite šviežią košę ir neduokite iš anksčiau likusių maisto likučių. Nešildykite kūdikiui skirto maisto mikrobangų krosnelėje (dėl perkaitimo rizikos). Nuo pirmojo dantuko rūpinkitės tinkama kūdikio burnos higiena.

100 g yra: energinės vertės1646 kJ / 389 kcal, riebalų 3,1 g, iš jų sočiųjų riebalų rūgščių 0,8 g, angliavandenių 80,3 g, iš jų natūraliai esančio cukraus 0,7 g, skaidulinių medžiagų 3,4 g, baltymų 8,2 g, druskos 0,009 g, vitamino B1 1,24 mg.

1 porcijoje (1 pakuotėje yra 10 tokių porcijų) pusiau pieniškos košės yra: energinės vertės691 kJ / 164 kcal, riebalų 4,6 g, iš jų sočiųjų riebalų rūgščių 2,6 g, angliavandenių 24,8 g, iš jų cukraus 4,9 g, skaidulinių medžiagų 0,9 g, baltymų 5,3 g, druskos 0,122 g, vitamino B1 0,35 mg.

Gamintojas: Holle baby food GmbH, CH-4125 Riehen, Šveicarija. Pagaminta ES.

Paruošimas su kūdikių pieno mišinuku: pagal instrukciją paruoškite 170 ml pieno mišinuko ir supilkite jį į dubenėlį. Įmaišykite į jį 18 g košės (3-4 valg. š.). Leiskite išbrinkti ir atvėsinkite iki 37°C temperatūros.

Pusiau pieniška košė: 100 ml nenugriebto pieno ir 100 ml vandens užvirkite ir atvėsinkite iki 50°C temperatūros. Supilkite skystį į dubenėlį ir įmaišykite 25 g košės (5 valg. š.). Leiskite išbrinkti ir atvėsinkite iki 37°C temperatūros.

Košė su mamos pienu: 25 g avižų košės (5 valg. š.) įmaišykite į 130 ml šilto mamos pieno. Siekdami išlaikyti maistingąsias mamos pieno medžiagas, nekaitinkite jo iki aukštesnės nei 40°C temperatūros.

Košė be pieno: 200 ml vandens užvirkite ir atvėsinkite iki 50°C temperatūros. Supilkite skystį į dubenėlį ir įmaišykite 25 g košės (5 valg. š.) bei 1 arb. š. Holle aliejaus kūdikiams. Leiskite išbrinkti ir atvėsinkite iki 37°C temperatūros.

Košė be pieno, su daržovėmis arba vaisiais: 20 g košės (4 valg. š.) sumaišykite su 100 g vaisių tyrelės (iš stiklainiuko arba šviežiai sutrintos) ir 1 arb. š. Holle aliejaus kūdikiams. Įmaišykite pagal poreikį vandens (virinto ir atvėsinto iki 50°C temperatūros). Jeigu ruošite daržovių košę, įmaišykite 160 g trintų daržovių ir 2 arb. š. aliejaus kūdikiams.

Pieniška košė nuo 6 mėn. amžiaus: užvirkite 150 ml vandens ir atvėsinkite iki 50°C temperatūros. Iš pradžių įmaišykite 5 šaukštelius Holle pieno mišinuko nr. 2 nuo 6 mėn. amžiaus, o tuomet įmaišykite 18 g košės (3-4 valg. š.). Nuo 10 mėn. galite košę ruošti su pieno mišinuku nr. 3.

1 valg. š. = 5 g košės. 1 arb. š. Holle aliejaus kūdikiams = 4 g.

Holle: pirmasis ekologiškas maistas Jūsų mažyliams!

Ar 80 metų – pakankamas laikas sukaupti patirties, kuria būtų verta dalintis su aplinkiniais? Būtent prieš tiek metų Šveicarijoje gimė ekologiškas maistas mažyliams, pažymėtas Holle prekės ženklu. Skaityti daugiau...

Holle – šveicariškos kokybės ekologiškos košės kūdikiams ir mažiems vaikams

Ar žinote, kuo košės, skirtos kūdikiams, skiriasi nuo tų, kurias įprastai valgome pusryčiams? Ekologiškos Holle košės gaminamos iš viso grūdo grūdų, kurie malami su gemalais ir skaidulomis, į jas nededama cukraus ar druskos. Tai leidžia palaikyti visą maistinę grūdų vertę – baltymai, riebalai, mineralai, vitaminai ir aukštos kokybės skaidulinės medžiagos lieka košėje. Skaityti daugiau...

Jums taip pat gali patikti