Holle išspaudžiama tyrelė (nuo 6 mėn.) Kriaušės, obuoliai ir špinatai 90 g Padidinti

Holle išspaudžiama ekologiška tyrelė Kriaušės, obuoliai ir špinatai (nuo 6 mėn. amžiaus) 90 g

100% grynos tyrelės iš kriaušių, obuolių ir špinatų. Tyrelėje yra daug vertingų maistinių medžiagų ir nėra sintetinių priedų. Tinka kūdikiams nuo 6 mėn. amžiaus. Sudėtyje nėra pridėtinio cukraus, naudojami vaisiai ir daržovės užauginti biodinaminiuose ūkiuose.

Smulkiau

1,50 €

Be papildomai pridėto cukraus, natūraliai saldi iš pačių vaisių ir daržovių. Ypač smulkiai sumalta tyrelė. Supakuota naudojant apsaugines dujas.

Sudedamosios dalys: kriaušės* 45%, obuoliai* 45%, špinatai* 10%.

* –iš biodinaminių ūkių, sertifikuotų Demeter.

Vartojimas: paruošta valgyti. Jaunesnius vaikučius maitinkite šaukšteliu.

Svarbi informacija: neleiskite savo vaikučiui ilgą laiką čiulpti tyrelės pakuotės antgalio, nes tai gali sukelti dantų ėduonį. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

100 g yra: energinės vertės233 kJ / 55 kcal, riebalų 0,19 g, iš jų sočiųjų riebalų rūgščių 0,03 g, angliavandenių 11,5 g, iš jų cukraus 10,0 g baltymų 0,6 g, druskos 0,015 g.

Gamintojas: Holle baby food GmbH, CH-4125 Riehen, Šveicarija. Pagaminta ES.

Holle: pirmasis ekologiškas maistas Jūsų mažyliams!

Ar 80 metų – pakankamas laikas sukaupti patirties, kuria būtų verta dalintis su aplinkiniais? Būtent prieš tiek metų Šveicarijoje gimė ekologiškas maistas mažyliams, pažymėtas Holle prekės ženklu. Skaityti daugiau...

Holle – šveicariškos kokybės ekologiškos košės kūdikiams ir mažiems vaikams

Ar žinote, kuo košės, skirtos kūdikiams, skiriasi nuo tų, kurias įprastai valgome pusryčiams? Ekologiškos Holle košės gaminamos iš viso grūdo grūdų, kurie malami su gemalais ir skaidulomis, į jas nededama cukraus ar druskos. Tai leidžia palaikyti visą maistinę grūdų vertę – baltymai, riebalai, mineralai, vitaminai ir aukštos kokybės skaidulinės medžiagos lieka košėje. Skaityti daugiau...

Jums taip pat gali patikti