Holle išspaudžiama ekologiška tyrelė (nuo 6 mėn. amžiaus) Obuoliai su bananais ir kriaušėmis 90 g Padidinti

Holle išspaudžiama ekologiška tyrelė Obuoliai su bananais ir kriaušėmis (nuo 6 mėn. amžiaus) 90 g

100% grynos vaisų tyrelės iš obuolių, bananų ir kriaušių. Tyrelėje yra daug vertingų maistinių medžiagų ir nėra sintetinių priedų. Tinka kūdikiams nuo 6 mėn. amžiaus. Sudėtyje nėra pridėtinio cukraus.

Smulkiau

1,50 €

Be papildomai pridėto cukraus, natūraliai saldi iš pačių vaisių. Ypač smulkiai sumalta tyrelė. Supakuota naudojant apsaugines dujas.

Sudedamosios dalys: obuoliai* 60%, bananai* 20%, kriaušės* 20%.

* – iš biodinaminių ūkių, sertifikuotų Demeter.

Vartojimas: paruošta valgyti. Jaunesnius vaikučius maitinkite šaukšteliu.

Svarbi informacija: neleiskite savo vaikučiui ilgą laiką čiulpti tyrelės pakuotės antgalio, nes tai gali sukelti dantų ėduonį. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

100 g yra: energinės vertės274 kJ / 65 kcal, riebalų 0,13 g, iš jų sočiųjų riebalų rūgščių 0,04 g, angliavandenių 14,3 g, iš jų cukraus 12,7 g baltymų 0,54 g, druskos 0,003 g.

Gamintojas: Holle baby food GmbH, CH-4125 Riehen, Šveicarija. Pagaminta ES.

Holle – šveicariškos kokybės ekologiškos košės kūdikiams ir mažiems vaikams

Ar žinote, kuo košės, skirtos kūdikiams, skiriasi nuo tų, kurias įprastai valgome pusryčiams? Ekologiškos Holle košės gaminamos iš viso grūdo grūdų, kurie malami su gemalais ir skaidulomis, į jas nededama cukraus ar druskos. Tai leidžia palaikyti visą maistinę grūdų vertę – baltymai, riebalai, mineralai, vitaminai ir aukštos kokybės skaidulinės medžiagos lieka košėje. Skaityti daugiau...

Jums taip pat gali patikti