Bavicchi GEO plastikinė daigyklė Padidinti

Bavicchi GEO plastikinė daigyklė

Daigintos sėklos pasižymi didesniu vitaminų, vertingų skaidulų kiekiu. Šiek tiek sėklų ir šiek tiek vandens - tai viskas, ko jums reikia asmeniniam ekologiniam ūkininkavimui ant palangės namuose. Tam jums puikiai pasitarnaus ir patogi, talpi GEO daigyklė. Derliumi galėsite džiaugtis kas kelias dienas, bet kuriuo metų laiku ir be didelių pastagų!

Smulkiau

29,70 €

Šiuo metu prekės neturime

Lengvas, saugus ir parankus būdas veiksmingai daiginti visų rūšių sėklas, grūdus ir ankštinius augalus namų sąlygomis. Speciali konstrukcija užtikrina tolygią oro cirkuliaciją ir drėgmę, geresnį drenažą, taigi sėklos sudygsta greičiau ir patogiau.

Kaip naudoti: pakuotėje 4 indai. Apačioje padėkite indą be puslankio angelių – į jį nutekės vanduo, kai drėkinsite sėklas. Virš jo, centre, dėkite komplekte esančius kaištelius, įtvirtinkite, 1, 2 ar 3 daiginimo indus (su puslankio angelėmis), priklausomai nuo to, kiek sėklų norite daiginti. Kiekviename inde galima daiginti keturių skirtingų rūšių sėklas. Kaip daiginti: pamerkite sėklas į vandenį nakčiai. Kitą dieną sėklas nuskalaukite po tekančiu vandeniu ir tolygiai išdėliokite daiginimui skirtame inde. Laikykite kambario temperatūroje, šviesioje patalpoje, bet saugokite nuo tiesioginių spindulių. Bent 2 kartus per dieną (rytais ir vakarais) sudrėkinkite sėklas, perliedami 1 st. vandens, kol sudygs (3–5 dienas, priklausomai nuo sėklų rūšies). Daiginant didesnį kiekį sėklų, svarbu jas kiekvieną kartą sumaišyti, kad visos sėklos būtų sudrėkintos. Sėklos valgomos iš karto sudygusios, galima laikyti šaldytuve apie savaitę. Prireikus, prieš valgant nuvalykite sėklų apvalkalus nuo daigų. Kaip daiginti nasturčių, gražgarsčių, linų, bazilikų sėklas: mirkykite sėklas 1 valandą, išdėliokite inde. Pirmąsias 3–4 dienas laikykite vos drėgnas (atidžiai drėkinkite ar apipurkškite 5–6 kartus per dieną, vėliau 2–3 kartus per dieną). Daigai bus paruošti vartoti per 8-10 dienų.

Gamintojas: Bavicchi Spa, Italija.

Jums taip pat gali patikti