Prekių filtrai

Eteriniai aliejai Yra 7 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 7 iš 7
 • JĀSÖN® sertifikuotas ekologiškas eterinis arbatmedžio aliejus akimirksniu suteikia odai palengvėjimą. Plačiai žinomas dėl savo antimikrobinių ir antiseptinių savybių arbatmedžio aliejus jau seniai naudojamas odai apsaugoti nuo kenksmingų bakterijų.

  12,33 € 14,50 € -15%
  Sumažinta kaina!
  Yra sandėlyje
 • Arbatmedžio eterinis aliejus valo, dezinfekuoja ir padeda koncentracijai. Sonnentor arbatmedžio eterinis aliejus yra pagamintas iš tyrų augalinių ekstraktų ir gali būti naudojamas aromatinėms lempoms, pirtims, kūno aliejams. Be dirbtinių priedų! Kontrolę atlieka Austria Bio Guarantee.

  8,46 € 9,95 € -15%
  Sumažinta kaina!
  Yra sandėlyje
 • Levanda - alyvinė svajonė. Levandų eterinis aliejus bus maža pagalba tiems, kas nori ramiau užmigti ir nuvyti nesmagias mintis šalin. Sonnentor levandų eterinį aliejų naudokite aromatinėms lempoms, pirtims, įmaišykite į kūno aliejų, nes jo sudėtis tik iš gryniausio augalo ekstrakto. Be dirbtinių priedų. Kontrolę atlieka Austria Bio Guarantee.

  11,48 € 13,50 € -15%
  Sumažinta kaina!
  Yra sandėlyje
 • Sonnentor pipirmėčių aliejus (lot. mentha piperita) yra 100% augalinis, sertifikuotas eterinis aliejus. Gaivnantis pipirmėtės kvapas skatina koncentraciją, suteikia energijos. Be jokių sintetinių, dirbtinių priedų, kas leidžia pilnai mėgautis aliejaus privalumais. Naudokite aromatinėms lempoms, pirtims, maišykite į kūno aliejų. Kontrolę atlieka Austria...

  9,78 € 11,50 € -15%
  Sumažinta kaina!
  Yra sandėlyje
 • Sonnentor apelsinų eterinis aliejus spaudžiamas iš žievelės šalto spaudimo būdu. Jis nuostabiai kvepia saulėtais apelsinais, o įtamptu metu atneša ramybę. Naudokite aromatinėms lempoms, pirtims ar kūno priežiūros priemonėms papildyti. Be dirbtinių priedų! Kontrolę atlieka Austria Bio Guarantee.

  6,67 € 7,85 € -15%
  Sumažinta kaina!
  Yra sandėlyje
 • Šalavijų eterinis aliejus padeda mažinti stresą ir atpalaiduoja įtemptą kūną, malšina galvos skausmą. Gali padėti gydant įvairias infekcijas ir žaizdas. Šalavijų eterinis aliejus padeda mažinti odos riebalavimąsi, todėl galima naudoti veido ar galvos odos priežiūrai.

  11,22 € 13,20 € -15%
  Sumažinta kaina!
  Yra sandėlyje
 • Jei Jums patinka greipfrutai - Jums patiks ir Sonnentor greipfrutų žievelių eterinis aliejus! Grynas, tik iš augalinių ekstraktų pagamintas eterinis aliejus savo karčiai rūgščiu kvapu padės pakelti nuotaiką ir suteiks energijos! Be jokių dirbtinių priedų!

  11,73 € 13,80 € -15%
  Sumažinta kaina!
  Išparduota
Rodoma 1 - 7 iš 7 dalykų