Prekių filtrai

Ankštiniai Yra 11 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 11 iš 11
 • Biona konservuoti rudieji lęšiai - greitai paruošiamas baltymų šaltinis. Papildykite juo salotas, garnyrus, kepkite kepsnelius!

  2,13 € 2,50 € -15%
  Sumažinta kaina!
  Yra sandėlyje
 • Rapunzel rudieji lęšiai atskleis tikrų lęšių skonį, jei dar nesate jų ragavę. Rinkitės net iš 4 spalvų lęšių: rudųjų, žaliųjų, raudonųjų ar juodųjų. Naudokite salotoms, sriuboms, daiginimui ir pagrindiniams patiekalams. Puikiai dera su ryžiais! Padės įnešti naujų skonių į kasdienybę ir Jūs tikrai nenusivilsite!

  4,04 € 4,75 € -15%
  Sumažinta kaina!
  Išparduota
 • Rapunzel raudonieji lęšiai bus maistingas ir itin greitai paruošiamas produktas. Rinkitės net iš 4 spalvų lęšių: rudųjų, žaliųjų, raudonųjų ar juodųjų. Naudokite salotoms, sriuboms, daiginimui ir pagrindiniams patiekalams. Puikiai dera su ryžiais! Padės įnešti naujų skonių į kasdienybę ir Jūs tikrai nenusivilsite!

  4,04 € 4,75 € -15%
  Sumažinta kaina!
  Išparduota
 • Sojų pupelių gimtinė yra Azija. Šioje pasaulio dalyje sojų pupelės mėgaujasi populiarumu įvairiomis savo pagaminimo formomis - tofu, tempe ar sojų pieno. Mėgaukitės su daržovėmis ar kaip užkandžiu.

  3,02 € 3,55 € -15%
  Sumažinta kaina!
  Yra sandėlyje
 • Rapunzel žalieji lęšiai yra švelnaus riešutinio skonio ir itin maistingi. Rinkitės net iš 4 spalvų lęšių: rudųjų, žaliųjų, raudonųjų ar juodųjų. Naudokite salotoms, sriuboms, daiginimui ir pagrindiniams patiekalams. Puikiai dera su ryžiais! Padės įnešti naujų skonių į kasdienybę ir Jūs tikrai nenusivilsite!

  4,76 € 5,60 € -15%
  Sumažinta kaina!
  Yra sandėlyje
 • Vegetariškas ir veganinis meniu neįsivaizduojamas be humuso, kurį iš avinžirnių lengva pasidaryti net namuose. Jums reikės: supakuotų ar konservuotų Rapunzel avinžirinių, Rapunzel sezamo pastos tahini, Rapunzel alyvuogių aliejaus, citrinos, česnako, Rapunzel smulkios jūros druskos arba Rapunzel žolelių druskos ir vandens. Viskas, paruošta!

  3,31 € 3,90 € -15%
  Sumažinta kaina!
  Yra sandėlyje
 • Sojų gabaliukai - tai vegetariška alternatyva mėsai, bet tinka visiems, norintiems praturtinti virtuvę naujais skoniais ir produktais! Dėl didelio baltymų kiekio sojų gabaliukai itin vertingi besirūpinantiems savo mityba. Prikaupę vandens sojų gabaliukai padidėja tris kartus.

  2,00 € 2,35 € -15%
  Sumažinta kaina!
  Yra sandėlyje
 • Rapunzel spindulinės pupuolės mung yra švelniai salstelėjusio skonio, o jas mirkyti užtenka 1-2 valandas (ne taip kaip daugelį kitų ankštinių). Pupuolės yra itin populiarios Azijos virtuvėje gaminamuose wok patiekaluose. Indijoje pupuolės gausiai naudojamos daugeliui žinomame mung dahl patiekale.

  4,21 € 4,95 € -15%
  Sumažinta kaina!
  Yra sandėlyje
 • Rapunzel konservuoti avinžirniai yra visiškai paruošti tolesniam naudojimui be virimo ar papildomo mirkymo. Avižirniai praturtins bet kurį patiekalą papildomais sveikais baltymais, o populiarusis tahini bus paruoštas itin greitai naudojant konservuotus ir paruoštus naudojimui Rapunzel avinžirnius.

  1,49 € 1,75 € -15%
  Sumažinta kaina!
  Yra sandėlyje
 • Dėl savo pikantiško ir kvapnaus skonio smulkūs juodieji Beluga lęšiai dar vadinami juodaisiais vegetariškais ikrais. Lęšius išvirsite vos per 20 min., jų nereikia mirkyti.

  4,21 € 4,95 € -15%
  Sumažinta kaina!
  Yra sandėlyje
 • Ajurvedinėje virtuvėje skaldytos pupuolės mung naudojamos populiariam mung dahl patiekalui gaminti. Tai yra patiekalas, patiekiamas sy ryžiais, sezoninėmis daržovėmis ir tinkantis visiems konstituciniams tipams (došoms). Pagardintas lydytu sviestu ir prieskoniais patiekalas paruošiamas itin greitai.

  4,08 € 4,80 € -15%
  Sumažinta kaina!
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 11 iš 11 dalykų