Prekių filtrai

Kakava, karšti gėrimai Yra 12 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 12 iš 12
 • "Biona" tirpus grūdų gėrimas "BioMalt" tai kokybiškų ingredientų mišinys, švelniai paskrudintas, kad įgautų skanaus karšto gėrimo aromatą. Sudėtyje nėra kofeino, gali mėgautis visa šeima!

  4,95 €
  Yra sandėlyje
 • Tikra indiška pieno arbata sumaišyta su prieskoniais, kurie suteikia turtingą, šildandį, bet gaivų skonį. Tirpi arbata "Chai Latte" su kakava itin lengvai paruošiama, suteikia energijos, žvalumo ir šildo kūną. Sudėtyje tikri indiški prieskoniai, nugriebto pieno milteliai ir jaggery (cukrus) kartu su tikra kakava.

  4,46 € 5,25 € -15%
  Sumažinta kaina!
  Yra sandėlyje
 • Tikra indiška pieno arbata sumaišyta su prieskoniais, kurie suteikia turtingą, šildandį, bet gaivų skonį. Tirpi, veganiška arbata "Chai" su tikra vanile, itin lengvai paruošiama, suteikia energijos, žvalumo ir šildo kūną. Sudėtyje tikri indiški prieskoniai, ryžių pieno milteliai, jaggery (cukrus) ir tikra vanilė.

  5,74 € 6,75 € -15%
  Sumažinta kaina!
  Išparduota
 • Tikra indiška pieno arbata sumaišyta su prieskoniais, kurie suteikia turtingą, šildandį, bet gaivų skonį. Tirpi arbata "Chai Latte" su aštriais prieskoniais, itin lengvai paruošiama, suteikia energijos, žvalumo ir šildo kūną. Sudėtyje tikri indiški prieskoniai, nugriebto pieno milteliai, jaggery (cukrus), pipirų mišinys.

  4,46 € 5,25 € -15%
  Sumažinta kaina!
  Yra sandėlyje
 • Tikra indiška pieno arbata sumaišyta su prieskoniais, kurie suteikia turtingą, šildandį, bet gaivų skonį. Tirpus, klasikinio indiškos arbatos skonio gėrimas "Chai Latte" itin lengvai paruošiamaa, suteikia energijos, žvalumo ir šildo kūną. Sudėtyje klasikiniai indiški prieskoniai, nugriebto pieno milteliai, jaggery (cukrus).

  4,46 € 5,25 € -15%
  Sumažinta kaina!
  Yra sandėlyje
 • Tikra indiška pieno arbata sumaišyta su prieskoniais, kurie suteikia turtingą, šildandį, bet gaivų skonį. Tirpi, veganiška arbata "Chai" su aštrumo suteikiančiais pipirais, itin lengvai paruošiama, suteikia energijos, žvalumo ir šildo kūną. Sudėtyje tikri indiški prieskoniai, ryžių pieno milteliai, jaggery (cukrus) ir juodieji bei ilgieji pipirai.

  5,74 € 6,75 € -15%
  Sumažinta kaina!
  Išparduota
 • Tikra indiška pieno arbata sumaišyta su prieskoniais, kurie suteikia turtingą, šildandį, bet gaivų skonį. Tirpi, veganiška arbata "Chai" su kakava itin lengvai paruošiama, suteikia energijos, žvalumo ir šildo kūną. Sudėtyje tikri indiški prieskoniai, ryžių pieno milteliai, jaggery (cukrus) ir kakava.

  5,74 € 6,75 € -15%
  Sumažinta kaina!
  Yra sandėlyje
 • Tikra indiška pieno arbata sumaišyta su prieskoniais, kurie suteikia turtingą, šildandį, bet gaivų skonį. Tirpi arbata "Chai Latte" su juodąja arbata itin lengvai paruošiama, suteikia energijos, žvalumo ir šildo kūną. Sudėtyje tikri indiški prieskoniai, nugriebto pieno milteliai, jaggery (cukrus) ir juodoji arbata.

  4,46 € 5,25 € -15%
  Sumažinta kaina!
  Yra sandėlyje
 • Tikra indiška pieno arbata sumaišyta su prieskoniais, kurie suteikia turtingą, šildandį, bet gaivų skonį. Tirpi arbata "Chai Latte" su vanile itin lengvai paruošiama, suteikia energijos, žvalumo ir šildo kūną. Sudėtyje tikri indiški prieskoniai, nugriebto pieno milteliai ir jaggery (cukrus) kartu su saldžiu tikros vanilės skoniu.

  4,46 € 5,25 € -15%
  Sumažinta kaina!
  Išparduota
 • Tikra indiška pieno arbata sumaišyta su prieskoniais, kurie suteikia turtingą, šildandį, bet gaivų skonį. Tirpi arbata "Chai Latte" su mėtomis itin lengvai paruošiama, suteikia energijos, žvalumo ir šildo kūną. Sudėtyje tikri indiški prieskoniai, nugriebto pieno milteliai ir jaggery (cukrus) kartu su gaiviomis mėtomis.

  4,46 € 5,25 € -15%
  Sumažinta kaina!
  Yra sandėlyje
 • Rapunzel saldžiųjų ceratonjų milteliai (kerobas) gali būti puiki alternatyva kakavos milteliams, kai norisi produkto be kofeino ar kai baisu dėl galimos alergijos. Milteliai yra natūraliai salstelėjusio skonio, tad puikiai gali būti naudojami kepiniuose, pyraguose, karštiems gėrimams ir kai norisi naudoti mažiau cukraus.

  3,50 €
  Išparduota
 • Rapunzel kakavos milteliuose yra 100% tik kakava, be pridėtinio cukraus ir su nuostabiu šokoladiniu skoniu! Pagaminta pagal sąžiningos prekybos (fair trade) taisykles, remiantis projektu “Iš rankų į rankas”.

  6,15 €
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 12 iš 12 dalykų