Dr. Hauschka energizuojamasis beržų-arnikų aliejus kūnui, 75 ml

Po aktyvios veiklos ar pirties Jūsų oda laukia atgaivinimo: Dr. Hauschka beržų-arnikų aliejaus kūnui gaivus kvapas pažadina kūną ir protą, o maitinantys augaliniai ekstraktai su simondsijų aliejumi išlaiko kūno drėgmės balansą, suteikia minkštumo ir pilnumo. Pavargę raumenys nuraminami, atpalaiduojami, o sustingusios galūnės sušildomos ir tampa lankstesnėmis.

Smulkiau

21,45 €

Atgaivina po fizinio aktyvumo. Beržo lapų ir arnikos ekstraktai nuramina, atgaivina ir palaiko įsitempusių raumenų ir pavargusių sąnarių lankstumą. Tobulas pasirinkimas odos masažams po mankštos ir didelio fizinio aktyvumo. Teikia raumenims ir sąnariams raminančią šilumą. Dinamiški citrinos ir mėtų aromatai pakelia nuotaiką. Ekologiškų saulėgrąžų sėklų aliejaus bazė pasižymi lengvumu, raminančiu ir atstatomuoju poveikiu.

Sudedamosios dalys: Helianthus Annuus Seed Oil, Arnica Montana Flower Extract, Betula Alba Leaf Extract, Urtica Dioica Extract, Arctium Lappa Root Extract, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Parfum*, Linalool*, Citral*, Limonene*, Coumarin*, Citronellol*, Geraniol*, Farnesol*, Eugenol*, Brassica Alba Seed Extract.

* iš natūralių eterinių aliejų.

Gamintojas: WALA Heilmittel GmbH, 7305 Bad Boll/Eckwälden, Vokietija.

Ritminiai Dr.Hauschka aliejai

Diena ir naktis, šviesa ir tamsa, karštis ir šaltis, ramybė ir judesys – tai natūralūs kraštutinumai, kurių ritmiškumas turi įtakos mūsų gyvenimui. Dr. Rudolf'o Hauschka dėmesys ritmams tapo jo unikalių žolelių ekstraktų gamybos būdo pagrindu. Skaityti daugiau...

Jums taip pat gali patikti