Sumažinta kaina!
Rapunzel ekologiškas nerafinuotas saldžiųjų migdolų aliejus 100 ml Padidinti

Rapunzel ekologiškas nerafinuotas saldžiųjų migdolų aliejus 100 ml

Rapunzel nerafinuotas saldžiųjų migdolų aliejus spaudžiamas Vokietijoje, iš kruopščiai atrinktų, saldžiųjų, neskrudintų migdolų. Specialus OXYGUARD metodas leidžia išsaugoti tyrą skonį ir aukščiausią aliejaus kokybę.

Smulkiau

9,86 €

-15%

11,60 €

Kruopščiai išspaustas Rapunzel aliejaus spaudykloje Vokietijoje, Allgau mieste. Aliejus šaltai išspaudžiamas ir supilstomas į butelius OXYGUARD metodu. Pagamintas iš saldžiųjų, neskrudintų migdolų, o aliejaus skonis yra švelnus ir šiek tiek salsvas. Patiekalus praturtinta subtiliu riešutų aromatu. Vartokite kepiniams, saldiems patiekalams, taip pat daržovių patiekalams gardinti. Šis aliejus taip pat tinkamas ir odos priežiūrai – oda tampa itin švelni ir pamaitinta.

Sudedamosios dalys: šalto spaudimo saldžiųjų migdolų aliejus*. * – iš ekologinių ūkių, sertifikato nr. žr. ant pakuotės.

100 g yra: energinės vertės 3700 kJ/ 900 kcal, riebalų 100 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 9,2 g, angliavandenių 0 g, iš kurių cukraus 0 g, skaidulinių medžiagų 0 g, baltymų 0 g, druskos 0 g.

Geriausia iki:žr. ant pakuotės. Laikyti sausoje, vėsioje vietoje. Saugokite nuo šviesos ir šilumos šaltinio.Partijos nr.: žr. ant pakuotės.

Gamintojas Rapunzel Naturkost AG, D-87764, Legau, Vokietija.

Platintojas UAB „Sveikų bioproduktų centras“, Klaipėdos g. 3, 01117 Vilnius. www.bioteka.lt

Jums taip pat gali patikti