Rapunzel ekologiškas nerafinuotas šalto spaudimo alyvuogių aliejus 500 ml Padidinti

Rapunzel ekologiškas nerafinuotas šalto spaudimo alyvuogių aliejus 500 ml

Šis ypač tyras alyvuogių aliejus yra pagamintas iš saulėje sunokusių Italijos alyvuogių ir sužavės Jus savo stipriai vaisišku skoniu. Dėka didelės nesočiujų riebalų koncentracijos Rapunzel alyvuogių aliejus bus puikus priedas Jūsų sveikai ir subalansuotai mitybai.

Smulkiau

10,85 €

Ypač vaisiškas

Šis alyvuogių aliejus išspaustas iš saulėje sunokusių itališkų alyvuogių ir pakeri vaisišku aromatu. Aliejus labiausiai tinka šviežioms salotoms, Viduržemio jūros patiekalams, tokiems kaip makaronai bei užkandžiai, gardinti. Jis taip pat puikiai tinka kepimui ir skrudinimui aliejuje. Itališkas alyvuogių aliejus pasižymi nesočiųjų riebiųjų rūgščių gausa. Neilgai trukus po derliaus nuėmimo alyvuogės kruopščiai nuplaunamos ir tuomet švelniai spaudžiamos. Ypač tyras alyvuogių aliejus pagal teisės aktus nėra apodorotas cheminėmis medžiagomis ar rafinuojamas. Saugokite aliejų nuo šviesos ir šilumos šaltinio.

Sudedamosios dalys: ekologiškas alyvuogių aliejus (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

100 ml yra: 3700 kJ/ 900 kcal, riebalų 100 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 14,1 g, mononesočiųjų 77,7 g, polinesočiųjų 8,2 g, angliavandenių 0 g, iš kurių cukraus 0 g, baltymų 0 g, druskos 0 g, vitamino E 13 mg (108% referencinės maistinės vertės).

Gamintojas: Rapunzel Naturkost AG, D-87764, Legau, Vokietija.

Kilmės šalis: Italija.

Jums taip pat gali patikti