APIE MUS

• Bioteka – tai meilė aplinkai ir pasauliui. Naujas dygstantis daigas, apsuptas brandaus vaisiaus, ir gardžios uogos atspindi ir mūsų gyvenimą gamtos ritmu.

Dygstantys daigai – tikra vitaminų ir energijos bomba! Jie nepaprastai maistingi, suteikia juntamą energijos antplūdį, stiprina imunitetą ir greitina medžiagų apykaitą. Be to, besikalantis daigas – tai visuomet šviežias ir saulėtas požiūris į ekologiją ir visą gyvenimą apskritai, tai nuolatinio augimo ir tobulėjimo ženklas. Mes taip pat siekiame visada tobulėti ir augti!

Prinokęs vaisius – tai patirtis, gebėjimai ir sukaupta išmintis. Kasdien dirbdami su ekologiškais produktais siekiame apie juos žinoti viską − perprasti kiekvieno jų kelią iki mūsų ir atsineštą žinią. Visu tuo, ką vertingo sužinojome ir išmokome, norime dalintis su Jumis.

Gardžios uogos – tai pilnos Bioteka parduotuvių lentynos, kuriose tik geriausi produktai Jums!

• Lengvos ir modernios Bioteka logotipo linijos – tai kaip žolės stiebas vasaros pievoje. Jo tikslas – visada augti ir žiūrėti pirmyn. Šiandien Lietuvoje jau populiarūs sveikas gyvenimo būdas ir ekologiškas požiūris, taigi svarbiausia dabar pasirinkti tinkamas priemones savo ekologiškam pasauliui sukurti. Bioteka siekia auginti ir skatinti žalią mąstymą, išklausyti klientų poreikius ir padėti juos įgyvendinti. Mes esame tokie patys žmonės, kaip ir Jūs – norime vartoti kokybiškus produktus, gyventi žalesnėje aplinkoje ir rūpintis sveikesniu rytojumi.

Net ir iš vienos mažiausios sėklytės gali išaugti didelė ir tvirta pušis. Taip ir mes, savo pačią pirmą parduotuvę atidarėme Latvijoje 2006 metais ir tapome ekologiško mąstymo pradininkais. Šiuo metu ten turime jau 10 parduotuvių.

Lietuvoje pirmąją parduotuvę atidarėme 2009 metais, o šiandien jau turime penkias krautuvėles, išsidėsčiusias trijuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

Pirmoji ir netrukus po jos atsiradusios parduotuvės atspindėjo mūsų supratimą apie ekologiškų prekių parduotuvę ir tai, kokias sveikas funkcijas ji turi atlikti. Su kiekviena parduotuve mes stengiamės skleisti ir savo žinias bei supratimą apie ekokultūrą apskritai. Šiuo metu turime bene plačiausią sertifikuotos natūralios kosmetikos pasirinkimą Lietuvoje, didelį ekologiško maisto asortimentą, aplinką ir žmogų tausojančias namų valymo priemones ir viską, ko reikia Jūsų sveikam gyvenimo būdui.

Iš mažos sėklytės augindami savo Bioteka parduotuves mes kartu didinome ir Jūsų galimybes rinktis iš vis didėjančio prekių asortimento. Pradėjome dirbti su Dr. Bronner kosmetika, kuri yra visame pasaulyje gerai žinomas alternatyvios kosmetikos prekės ženklas. Netrukus prijungėme ir Vokietijos ekologiškos kosmetikos pionieriaus Logocos prekės ženklus – Logona ir Sante, kurie ir šiandien išlieka Bioteka klientų mylimiausiais. Plėsdami asortimentą ir siekdami pasiūlyti Jums kuo daugiau aukščiausios kokybės produktų netrukus jau turėjome natūralių Didžiosios Britanijos maisto papildų Higher Nature bei austrišką Sonnentor prieskonių ir arbatų pasaulį. Ypatingu įvykiu laikome galimybę Bioteka klientams pasiūlyti aukšto lygio, visame pasaulyje pamiltą, vokišką Dr. Hauschka kosmetiką. Nepamiršdami svarbiausių kasdienių produktų – maisto – nusprendėme Jums pristatyti Vokietijos ekologiško maisto giganto – Rapunzel – aukščiausios kokybės maisto produktus. Naujausias produktas mūsų šeimoje – tai Šveicarijos drugeliu pasipuošusi Farfalla kosmetika.

Visi šie, ir daug kitų prekės ženklų – tai mūsų džiaugsmas ir pasididžiavimas, nes galime pasiūlyti Jums didžiulę ekologiškų produktų įvairovę. Jei nusprendėte, kad norite gyventi sveikai – mes su Jumis!

Šiandien Bioteka ir toliau plečiasi, auga ir tobulėja. Stiprėjame ir modernėjame ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje. Džiaugiamės, kad mūsų vertybės, įsitikinimai, aistra ir siekiai pamažu tampa ir mūsų klientų gyvenimo būdu ir kultūra. Pradėję veiklą su pirmuoju logotipu šiandien atsinaujiname ir pasiryžtame išlaikyti tai, kas geriausia, ir tobulėti ten, kur galime.

Gyvenk žaliai su polėkiu! O Bioteka visada bus šalia!