Rapunzel klevų sirupas, C klasės 375 ml Padidinti

Rapunzel klevų sirupas, C klasės 375 ml

Šis stipraus skonio Rapunzel klevų sirupas pradžiugins Jus savo intensyviu, panašiu į karamelę skoniu. C klasės klevų sirupas gaminamas vėlyvą rudenį. Tamsi jo spalva ir stiprus, aromatingas saldumas geriausiai atspindi šios klasės kokybę. Tikras, kokybiškas klevų sirupas iš Kanados!

Smulkiau

13,90 €

Stipraus skonio sirupas pribloškia savo intensyviu karameliniu skoniu. C klasės klevų sirupas yra išgaunamas ypač vėlai. Tamsios spalvos ir intensyviai aromatingas skonis yra būdingas C klasės sirupo kokybei. Rapunzel klevų sirupas yra aukščiausios kokybės ir išgaunamas pagal visus Kanados kokybės reikalavimus klevų sirupui. Tai yra natūrali sutirštėjusi klevų sula, kaitinta, kol tūris sumažėja 40 kartų, be jokių sintetinių priedų gamybos procese.

Sudedamosios dalys: C klasės klevų sirupas iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

Vartojimas: gardinkite blynelius, sausus pusryčius, pudingą, jogurtą, vaisius ir desertus, saldinkite gėrimus.

100 g yra: energinės vertės 1143 kJ/ 269 kcal, riebalų 0,1 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 0 g, angliavandenių 67 g, iš kurių cukraus 60,4 g, skaidulinių medžiagų 0 g, baltymų 0 g, druskos <0,03 g.

Gamintojas: Rapunzel Naturkost AG, D-87764, Legau, Vokietija. 

Nacionalinis Kanados pasididžiavimas – Rapunzel klevų sirupas

Amerikietiška svajonė telpa viename šaukštelyje. Jūs galite išgerti puslitrį šviežios klevų sulos, pasirodančios ankstyvą pavasarį, arba pasimėgauti arbatiniu šaukšteliu kanadietiško klevų sirupo, be kurio neapsieina tikriausieji Šiaurės Amerikos sekmadienio pusryčiai. Purūs blyneliai su klevų sirupu jau yra tapę gero gyvenimo simboliu, kuris yra prieinamas ir mums! Skaityti daugiau...

Jums taip pat gali patikti