Rapunzel nerafinuotas cukranendrių cukrus Rapadura 500 g Padidinti

Rapunzel nerafinuotas cukranendrių cukrus Rapadura 500 g

Rapadura® nerafinuotas cukranendrių cukrus iš tiesų yra cukranendrių sultys, išdžiovintos ir susmulkintos, tokiu būdu gaunant rudajam cukrui būdingą spalvą, karamelinį skonį ir išsaugant naudingus mineralus. Išgauta iš cukranendrių auginamų ekologiniu ūkininkavimu Brazilijoje pagal Rapunzel Hand in Hand projektą.

Smulkiau

4,90 €

Šis nevalytas cukranendrių cukrus pasižymi maloniu karamelės prieskoniu ir yra perkamas sąžiningos prekybos būdu iš Rapunzel partnerių pagal projektą „Iš rankų į rankas“. Jis pagamintas iš tyrų cukranendrių sulčių, kurios lėtai kaitinant yra koncentruojamos, sudžiovinamos ir sumalamos. Kokybiškas nevalytas cukrus, kuriam likę didelė dalis cukranendrėse esančių medžiagų. Idealiai tinka saldiems patiekalams, desertams, gėrimams, kepiniams.

Sudedamosios dalys: nevalytas cukranendrių cukrus*. * – iš ekologinių ūkių, sertifikuoto nr. žr. ant pakuotės.

100 g yra: energinės vertės 1615 kJ/ 380 kcal, riebalų 0 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 0 g, angliavandenių 95 g, iš kurių cukraus 95 g, skaidulinių medžiagų 0 g, baltymų 0 g, druskos <0,005 g.

Gamintojas Rapunzel Naturkost AG, D-87764, Legau, Vokietija. Kilmės šalis Brazilija.

Nerafinuotas cukranendrių cukrus iš Rapunzel: rapadura ir cristallino

Rapunzel visuomet pabrėžia, kad jų abiejų rūšių cukranendrių cukrus yra nerafinuotas, nebalintas ir gaminamas tik iš sertifikuotuose ekologiniuose ūkiuose išaugintų cukranendrių, su meile auginamų ir pagal sąžiningos prekybos principus perkamų tiesiai iš cukranendrių ūkių Brazilijoje. Skaityti daugiau...

Jums taip pat gali patikti