Rapunzel nerafinuotas cukranendrių cukrus Cristallino 500 g

4,25 €

Švelnaus skonio cukranendrių cukrus perkamas iš Rapunzel partnerių sąžiningos prekybos būdu pagal projektą „Iš rankų į rankas“. Nerafinuotas cukrus pagamintas iš tyrų cukranendrių sulčių, kurios yra sutirštinamos jas garinant ir sumaišant su cukraus kristalais. Nuo suskristalizavusio cukraus atskiriama melasa, gautas cukrus sudžiovinamas. Tuomet dalis melasos sugrąžinama atgal į cukrų, dėl ko jis įgauna švelniai auksinį atspalvį. Idealiai tinka desertams, gėrimams, saldiems patiekalams ir kepiniams saldinti.

Sudedamosios dalys: cukranendrių cukrus*. * – iš ekologinių ūkių, sertifikuoto nr. žr. ant pakuotės. 

100 g yra: energinės vertės 1693 kJ/ 398 kcal, riebalų 0 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 0 g, angliavandenių 99,5 g, iš kurių cukraus 99,5 g, skaidulinių medžiagų 0 g, baltymų 0,1 g, druskos <0,0 g.

Gamintojas Rapunzel Naturkost AG, D-87764, Legau, Vokietija. Kilmės šalis Paragvajus. 

Nerafinuotas cukranendrių cukrus iš Rapunzel: rapadura ir cristallino

Rapunzel visuomet pabrėžia, kad jų abiejų rūšių cukranendrių cukrus yra nerafinuotas, nebalintas ir gaminamas tik iš sertifikuotuose ekologiniuose ūkiuose išaugintų cukranendrių, su meile auginamų ir pagal sąžiningos prekybos principus perkamų tiesiai iš cukranendrių ūkių Brazilijoje. Skaityti daugiau...

Jums taip pat gali patikti