Trumpesnis galiojimas
Jason sausas dezodorantas vyrams "Naturally Fresh", 75g Padidinti

Jāsön pieštukinis dezodorantas vyrams "Naturally Fresh", 75g

Jāsön sausas dezodorantas vyrams "Naturally Fresh" sukurtas ir kliniškai ištirtas specialiai itin jautriai odai. Cinko ricinoleatas, kukurūzų krakmolas, soda ir grepfrutų sėklų ekstraktas neutralizuoja prakaito bakterijas. Žaliosios arbatos ekstraktas ir vitaminas E suteikia ilgalaikį šviežumą. Dezodorantas neturi aliuminio, parabenų, mineralinių aliejų, aliuminio chlorhidratų.

Smulkiau

3,06 €

-64%

8,50 €

Kaip išvengti nemalonaus kvapo, nekenkiant kūnui? Atsakymas - naudojant dezodoraną su natūraliais ingredientais! sausas dezodorantas vyrams "Naturally Fresh" buvo išbandytas kliniškai ir įrodyta, kad jis iš tikrųjų apsaugo nuo nemalonaus prakaito kvapo visą dieną. Natūralus cinko ricinoleato, kukurūzų krakmolas ir soda neutralizuoja prakaito kvapą, greipfrutų sėklų ekstraktas rūpinasi nemalonų kvapą sukeliančių bakterijų neutralizavimu, o natūralus žaliosios arbatos ekstraktas ir maitinantis Vitaminas E užtikrina ilgalaikį šviežumą.

Be kvapo, parabenų, mineralinių aliejų, aliuminio chlorhidratų, gyvūninės kilmės produktų.

Naudojimas: po prausimosi mėgstamu Jāsön dušo geliu, tepkite Jāsön sausą dezodorantą su alavijais ant švarios, sausos odos. Dezodorantas naudojamas kartą per dieną. Esant poreikiui dezodorantą galite naudoti pakartotinai, rekomenduojama ant švariai nupraustų pažastų.

Gamintojas: Jason Natural Products, Culver City, CA 90232, JAV.

Jums taip pat gali patikti