EDL NATURE Skalavimo skystis indaplovėms, 1l Padidinti

Etamine du Lys Nature indų plovimo gelis indaplovėms 1 l

Šiuolaikiniam tvariam ir ekologiškam gyvenimo būdui - „Etamine du Lys“ indų plovimo gelis indaplovėms, arba sunkiai išplaunamiem indams rankomis. Ekologiškas pipirmėčių eterinis aliejus suteikia gaivų švaros kvapą. Pakanka 50-čiai plovimų. Optimalus aktyviųjų paviršiaus medžiagų biologinis skaidumas; pakuotė perdirbamą (atskirkite kamštį ir buteliuką). Sertifikuota Ekocerto.

Smulkiau

12,95 €

Naudojimas: prieš naudojimą apverskite butelį dugnu į viršų 2 kartus. 1 kamštelis = 30 ml. Nedėkite į indaplovę trapių ir lengvai pažeidžiamų indų (senovinio porceliano, krištolo, medinių, raginių ir žalvarinių indų). Tausodami aplinką, plaukite indus pripildę pilną indaplovę, rinkdamiesi plovimą žemoje temperatūroje ir laikydamiesi ploviklio dozavimo instrukcijų.

Sudedamosios dalys: <5% nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (iš cukranendrių ir alyvpalmių), eterinis pipirmėčių aliejus*. Taip pat sudėtyje yra vandens, izoliatų, karbonatinių druskų, glikolio rūgšties, tirpiklių, viskozantų. *0,1% sudedamųjų dalių yra iš ekologiių ūkių. 89% sudedamųjų dalių yra natūralios kilmės. Sertifikuota ECOCERT Greenlife.

Dėmesio: gali stipriai pažeisti akis ir odą. Gali sukelti alerginę reakciją. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Patekus į akis: kruopščiai skalaukite akis keletą minučių. Išsiimkite kontaktinius lęšius, jeigu jie lengvai išsiima. Skalaukite akis ir toliau. Jeigu tęsiasi akių sudirgimas, pasikonsultuokite su gydytoju. Patekus ant odos: nuplaukite muilu ir vandeniu. Jeigu oda sudirgo, pasikonsultuokite su gydytoju. Jeigu kreipsitės į gydytoją, parodykite jam šią pakuotę ar etiketę.

Gamintojas Comptoir des Lys, 49360 Somloire, Prancūzija. 

Jums taip pat gali patikti