ATTITUDE Dishwasher Eco-Pouches Tabletės indaplovėms „Viskas viename“ 26 pak. (520 g) Padidinti

Attitude Dishwasher Eco-Pouches Tabletės indaplovėms „Viskas viename“ 26 pak. (416 g)

10,99 €

Naudojimo būdas: vienam indų plovimui naudokite vieną pakelį. Neišpakuokite ir nepradurkite pakelio. Pakelį dėkite į pagrindinį indaplovės skyrelį ir nedelsiant uždarykite. Pakelius imkite tik sausomis rankomis. Dėžutę laikykite sandariai uždarytą sausoje vietoje.

Dėmesio: gali dirginti odą. Gali dirginti akis. Neleiskite priemonei patekti į akis, ant odos ar drabužių. Saugoti nuo vaikų. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu mažiausiai 15 minučių. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę. Nesukelti vėmimo. Patekus ant odos, gerai nuplauti vandeniu.

Sudėtyje yra: >30% natrio citrato, 15-30% natrio karbonato, deguoninės kilmės balinamosios medžiagos  (natrio perkarbonatų 15-30%), <5% natrio silikato, <5% augalinės kilmės nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, <5% fermentų.

Tūris neto 520 g.

Gamintojas: BIO SPECTRA, Monrealis, Kanada, H2H 1W8. 

Attitude. Man patinka toks požiūris!

Ateikite į Bioteka ir rinkitės Attitude! Ir žinote ką? Nuo šiol namų valymas, indų plovimas ir skalbimas visiškai neprisidės prie šiltnamio efekto sukūrimo. Sumažinsite aplinkos taršą, kadangi vanduo, virsdamas nuotekomis, taps švaresnis. Skaityti daugiau...

Jums taip pat gali patikti