ATTITUDE Eco–Friendly Dishwashing Liquid Bekvapis hipoalerginis indų ploviklis, 700 ml Padidinti

Attitude Eco-Friendly Dishwashing Liquid. Bekvapis indų ploviklis 700 ml

5,99 €

Ploviklis plauti indus rankomis. Netinka automatinėms indaplovėms. Sertifikuota EcoLogo®. Tinka veganams. Hipoalerginė priemonė.

Ši priemonė buvo sukurta palaikant saugumo idėją ir pagaminta be nerimą keliančių sudedamųjų dalių. Toksiškos sudedamosios dalys vis dar naudojamos gaminant buities priežiūros priemones, tačiau jų nerasite mūsų asortimente.

Dozavimas: 2 ml ploviklio įpilti į 1 l karšto vandens ir plauti indus. Standartinio dydžio plautuvei pakanka 15 ml ploviklio.

Dėmesio: laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gausiai skalauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę.

Sudedamosios dalys: vanduo >30%,natrio kokosulfatas <5%, miristilo gliukozidas <5%, lauriko gliukozidas <5%, natrio chloridas <5%, natrio gliukonatas <5%, natrio citratas <5%.

Gamintojas: BIO SPECTRA, H2H 1W8 Monrealis, Kanada. 

Attitude. Man patinka toks požiūris!

Ateikite į Bioteka ir rinkitės Attitude! Ir žinote ką? Nuo šiol namų valymas, indų plovimas ir skalbimas visiškai neprisidės prie šiltnamio efekto sukūrimo. Sumažinsite aplinkos taršą, kadangi vanduo, virsdamas nuotekomis, taps švaresnis. Skaityti daugiau...

Jums taip pat gali patikti