Attitude Eco-Friendly Diswashing liquid Indų ploviklis su žaliųjų obuolių ir bazilikų aromatu 700 ml Padidinti

Attitude Eco-Friendly Diswashing liquid Indų ploviklis su žaliųjų obuolių ir bazilikų aromatu 700 ml

„Attitude“ indų ploviklis yra saugi alternatyva cheminiams plovikliams. Ploviklis puikiai pašalis pridžiūvusius maisto likučius ar riebalus nuo indų! Kodėl gi nepasirinkus "Attitude"? „EcoLogo“ sertifikuotas, neutralus CO2.

Smulkiau

5,49 €

Ploviklis plauti indus rankomis. Netinka automatinėms indaplovėms. Sertifikuota EcoLogo®. Tinka veganams. Daugiau informacijos rasite: www.cleanattitude.com

Dozavimas: 2 ml ploviklio įpilti į 1 l karšto vandens ir plauti indus. Standartinio dydžio plautuvei pakanka 15 ml ploviklio. Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę.

Sudedamosios dalys: <5 % anijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (kokogliukozidas); <5 % nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (laurilo gliukozidas). Taip pat sudėtyje yra vandens, natrio chlorido, glicerino, natrio gliukonto, natrio citrato, saponinų, trietilcitrato, gamaundekalaktono (saldžių vaisių kvapiųjų medžiagų), geranil acetato (augalų kvapiųjų medžiagų), 3-heksanolio (žalių lapų kvapiųjų medžiagų).

Gamintojas: BIO SPECTRA, Monrealis, Kanada, H2H 1W8. 

Attitude. Man patinka toks požiūris!

Ateikite į Bioteka ir rinkitės Attitude! Ir žinote ką? Nuo šiol namų valymas, indų plovimas ir skalbimas visiškai neprisidės prie šiltnamio efekto sukūrimo. Sumažinsite aplinkos taršą, kadangi vanduo, virsdamas nuotekomis, taps švaresnis. Skaityti daugiau...

Jums taip pat gali patikti