Sodasan Indų plovimo tabletės indaplovėms 25 vnt./625 g Padidinti

Sodasan Indų plovimo tabletės indaplovėms 25 vnt./625 g

Itin efektyvios Sodasan indų plovimo tabletės tiks visoms įprastoms indaplovėms. Sudėtyje tik augalinės plaunančios medžiagos ir jokių cheminių baliklių. Džiaukitės ECOCERT sertifikuotomis indų plovimo tabletėmis kiekvieną dieną!

Smulkiau

7,00 €

Šios tabletės puikiai šalina nešvarumus ir tirpdo riebalus ant indų. Be enzimų, be GMO, be fosfatų, be chloro, be kvapiųjų medžiagų. Sertifikuota ECOCERT. Netinka švino krištolui, rankomis dažytam porcelianui, sidabriniams stalo įrankiams.

Naudojimas: paimkite vieną tabletę ir išpakuokite ją. Įmeskite tabletę į tam skirtą skyrelį indaplovėje. Jeigu indai labai nešvarūs, galite naudoti 2 tabletes vienam plovimui. Geriausiems rezultatams pasiekti kartu naudokite Sodasan atstatomąją druską indaplovėms ir Sodasan indų skalavimo priemonę indaplovėms.

Sudėtis: >30 citratų, 15-30% silikatų, sodos pelenai, 5-15% deguoninio baliklio, poliaspartatas, <5% nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų iš cukraus. Sertifikuota ECOCERT Greenlife F.32600 ir Certisys. Daugiau informacijos rasite: www.sodasan.com

Saugumo instrukcijos: dėmesio! Gali stipriai pažeisti akis. Dirgina kvėpavimo takus ir odą. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Vengti patekimo and odos ir į akis. Patekus į akis nedelsiant skalaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. Po kontakto su oda nedelsiant nuplaukite dideliu kiekiu vandens ir muilo. Prarijus nedelsiant kreipkitės į gydytoją ir parodykite šią pakuotę ar etiketę.

Gamintojas: SODASAN Wasch- und Reinigunsmittel GmbH, Rudolf Diesel Str. 19, D-26670 Uplengen-Jübberde, Vokietija. Info@sodasan.com, tel. nr.: 0800-7632726.

Jums taip pat gali patikti