Sumažinta kaina!
Antipodes® Veido kaukė su šluotinių sėklučių (manuka) medumi Aura 75 ml Padidinti

Antipodes® Veido kaukė su šluotinių sėklučių (manuka) medumi Aura 75 ml

31,41 €

-15%

36,95 €

Ši sultinga veido kaukė giliai valo odą ir palieka ją nuramintą bei intensyviai sudrėkintą. Aktyvusis manuka medus 20+ pasižymi antibakterinėmis savybėmis, padedančiomis išvalyti veido odą, suteikti jai skaistumo ir sumažinti bėrimus. Pūkmirčių (dar vadinamų Naujosios Zelandijos eglutėmis) žiedų ekstraktas giliai drėkina ir atstato odos ląsteles. Suteikite ramybės ir pusiausvyros savo aurai su dievišku vanilės ankščių ir mandarinų aromatu. Tinkama daugeliui odos būklių, itin rekomenduojama į uždegimus ir bėrimus linkusiai odai.

Kasdienis ritualas: du kartus per savaitę vakarais arba pagal odos poreikį užtepkite storą sluoksnį kaukės ant veido ir kaklo odos. Palikite veikti 15 minučių ir nuplaukite šiltu švariu vandeniu. Idealiai tinka užtepti ant kylančių uždegimų paveiktos odos ir spuogų.

Gamintojas Antipodes Nature, PO Box 888, Wellington, Naujoji Zelandija.

Naujiena iš Naujosios Zelandijos! Antipodes® - moksliškai patvirtintas grožis

Jeigu keliausite į Naująją Zelandiją, nenustebkite, sutikę kokį vieną-kitą nežemišką sutvėrimą – angelą arba elfą, besisupantį ant medžių atogrąžų miške arba besimaudantį krištolinio tyrumo krioklyje. Skaityti daugiau...

Jums taip pat gali patikti