Kategorijos

Gamintojai

Natūralios veido kaukės – asmeninės kosmetologės Jūsų namuose

Natūralios veido kaukės – asmeninės kosmetologės Jūsų namuose

Aš – pati sau kosmetologė, jeigu užskaitysime žinias, gautas iš daugybės prenumeruojamų YouTube kanalų, kuriuose populiarios vlogerės dalijasi veiksmingomis natūralaus grožio paslaptimis. Štai viena jų kurią dieną pasakojo auginanti sraiges (visą sraigių fermą! Bute!) ir jų sekretu nuolat tepanti veidą. Tik sraigėms ji dėkinga už tikrai lygią ir skaisčią veido odą. Hm... O dar kita, gyvenanti Kanados toliuose, kur meškų sutikti galima daugiau nei žmonių, net susiriesdama prisiekinėjo, jog bebrų taukus nuolat vartoja į vidų ir jais tepa plaukus prieš plaukų plovimą šampūnu. Sakė, išmoko iš mamos dar vaikystėje ir dabar nieko geriau nebeieško.

Esu prieš gyvūnų išnaudojimą grožio pramonėje, tad į visokius sraigių sekretus ir bebrų taukus žiūriu labiau su atjauta. Ko tik žmonės neprisigalvoja – gamtoje auga tiek turtų, tokia gausybė augalų, kurie per amžius garsėja savo terapinėmis ir grožį puoselėjančiomis savybėmis. Norėdama palepinti savo odą ir plaukus pasitikiu sertifikuota natūralia kosmetika, kurios gausų asortimentą randu Biotekoje. Avokadai, trinti su alyvuogių aliejumi, iš tikrųjų yra gėris, tačiau kartais odai vien avokadų gali nepakakti.

Kaip išsirinkti tinkamą veido kaukę?

Visų pirma atsakykite sau, kokio poveikio savo odai tikitės? Galbūt Jūsų odai trūksta drėgmės, ją peršti, ji pleiskanoja. O gal kamuoja perteklinis blizgesys ir nuolat iškyla nemalonių spuogelių. O kur dar kuperozinės odos bėdos ir su metais mažėjantis stangrumas. Kaukę visuomet rinkitės pagal konkretų savo odos poreikį.

Valomosios, skaistinamosios, odos blizgesį mažinančios veido kaukės

Sveika oda prasideda nuo švarios odos. Dešimtis eurų kainuojanti, žurnaluose nuolat besipuikuojanti veido kaukė negalės pamoti Jums savo burtų lazdele, jeigu Jūsų veido oda nebus tinkamai paruošta. Idealiu atveju kiekvienas naminis pasilepinimas kaukėmis turėtų susidėti iš trijų etapų: valymas, giluminis valymas, drėkininimas/atstatymas.

Prieš naudojant pasirinktą veido kaukę, įsitikinkite, jog Jūsų veido oda yra visiškai švari – be makiažo ir perteklinių riebalų, ką tik gaiviai nuvalyta ar nuprausta.

Pasiruošti kaukėms labai tinka šilti kompresai (apsilankymas pirtyje būtų idealus variantas!) su žolelių nuoviru. Pirties efektą veidui galite suteikti su Dr. Hauschka Priemonė garinėms veido vonelėms, kurią sumaišę su šiltu vandeniu gausite valomąjį ir odos poras atveriantį mišinį. Keletas minučių, apsigaubus rankšluosčiu ir pasvirus virš švelniai garuojančio puodo, daro stebuklus. Oda ne tik sušyla, tačiau ir suminkštėja, kas yra labai svarbu giluminiam odos valymui. Dažnai beria tokią odą, kuri yra pati iš savęs storesnė – tai yra prigimtinis dalykas, kuriam gelbėja vandens garai. Jeigu Jūsų oda plonesnė, Jums visiškai gali pakakti kelių minučių su šiltais veido kompresais.

Norėdamos pašalinti perteklinį odos blizgesį, po odos garinimo rinkitės Sante Matiškumo suteikiančią veido kaukę. Matiškumo suteikia ir antibakteriniu poveikiu pasižymi Logona Skaistinamoji valomoji kaukė, rekomenduojama veido odai, linkusiai į uždegimus.

Itin efektyviai ir giliai poras valo molio kaukės. Molis pasižymi absorbuojamosiomis savybėmis, ištraukiančiomis nešvarumus iš pat porų dugno. Jums gali patikti Dr. Hauschka Skaistinamoji molio kaukė, kurią sumaišykite su tokiu pat kiekiu vandens (ar veido pienelio, jei Jūsų oda jautresnė), užsitepkite dosniu sluoksniu ant veido, kaklo ir dekoltė odos ir prigulkite 10-20 minučių. Kuo oda riebesnė, tuo ilgiau mėgaukitės ramiu poilsiu ir leiskite moliui nudžiūti. Jeigu mėgstate jau paruoštas molio kaukes, rekomenduojame išbandyti John Masters Organics Valomąją kaukę su gasulo moliu kurioje yra ekologiškų augalinių aliejų, saugančių odą nuo perdžiūvimo ir lyginančių išbertos odos atspalvį, arba Coslys Skaistinamąją veido kaukę su lelijų ekstraktu, baltuoju ir raudonuoju moliais, remineralizuojančiais epidermį ir skatinančiais ląstelių atsinaujinimą.

Drėkinamosios, maitinamosios, raminamosios, veido atspalvį lyginančios veido kaukės

Kad ir kurią valomąją kaukę pasirinktumėte, po tokios procedūros daugelio veido oda prašosi papildomos drėgmės, kurios dažnai netenkama dėl intensyvaus porų valymo. Po valomųjų kaukių idealiai tinka naudoti kremines kaukes, kurių sudėtyje vyrauja įvairūs augaliniai aliejai (tokie kaip avokadų, makadamijų, simondsijų, migdolų ir kiti), padedantys atstatyti natūralų odos paviršiuje esantį apsauginį sluoksnį.

Logona Švelninamoji drėkinamoji kaukė su Damasko rožėmis intensyviai drėkina ir apsaugo odą. Reguliariai naudojama apsaugo nuo raukšlių susidarymo ir stiprina odos apsaugos mechanizmą.

Itin jautriai, streso ir nuovargio žymių kupinai veido odai rekomenduojame Sante Kaukę pavargusiai veido odai, be kvapiųjų medžiagų, kurios sudėtyje yra net ir jautriai kūdikių odai tinkančio migdolų aliejaus bei vitamino F, akimirksniu atpalaiduojančio įsitempusią veido odą.

Viena universaliausių kaukių Biotekos asortimente – Dr. Hauschka Gaivinamoji kaukė, pasižyminti keleriopu poveikiu ir atpažįstanti konkrečios odos poreikius. Ji sutraukia išsiplėtusias riebios odos poras, tačiau jei oda sausa – suteikia jai gaivinamosios drėgmės. Be to, ši kaukė šviesina pigmentines dėmes, mažina raudonį, malšina uždegimus, taigi veido oda labai greitai atgauna sveiką ir tolygų atspalvį.

Raustančiai, išsausėjusiai, pleiskanojančiai veido odai reikia stipresnės ir riebesnės apsaugos, kurią efektyviai suteikia Dr. Hauschka Drėkinamoji veido kaukė, padedanti atsistatyti odai po nudegimų saulėje, po rūgštinių grožio procedūrų, po stipraus vėjo ar šalčio. Jeigu lauke siaučia stichija, lašelį šios kaukės pasitepkite prieš išeidama į lauką prieš tepdama savo dieninį kremą – taip kaukė saugos Jūsų odą visą laiką, kol būsite lauke.

Gyvybingumo suteikiančios ir stangrinamosios veido kaukės

Ruošiantis į svarbų susitikimą, draugų susibūrimą ar tiesiog po įtemptos savaitės, rekomenduojame išbandyti Sante Akimirksniu lyginančią veido kaukę, kuri atgaivina odą ir pasižymi antioksidaciniu poveikiu. Sudėtyje esantys itin efektyvus aktyvusis kompleksas su daržinėmis gailutėmis kovoja su ankstyvuoju odos senėjimu, akimirksniu lygina smulkias raukšleles.

Jau nuo 30-ies metų, kai odos atsinaujinimas pamažu lėtėja ir mažėja jos elastingumas, Jums gali patikti Dr. Hauschka Stangrinamoji veido kaukė, skatinanti sveiką odos atsinaujinimą ir sužadinanti natūraliai odoje esančias gyvybines galias. Ilgainiui naudojant šią kaukę oda tampa matomai stangresnė, lygesnio ir skaistesnio atspalvio. Išduosime paslaptį – šią kaukę galima naudoti ir kaip stangrinamąjį paakių kremą tomis dienomis, kai norisi itin gerai atrodyti (ir jaustis!).

Ar jau žinote, ko reikia Jūsų odai? O gal nesate tikra, kurį variantą pasirinkti? Bet kuriuo atveju kviečiame į Bioteką, čia mūsų konsultantės padės išsirinkti būtent Jums tinkamas odos priežiūros priemones iš gausaus natūralios kosmetikos asortimento.